Strona 1 z 1

Wypadek przy pracy a odszkodowanie

: 03 maja 2014, 15:50
autor: Ona
Witam wszystkich forumowiczy!
Otóż jakiś czas temu podczas wypadku przy pracy doznałam złamania stawu skokowego z przemieszczeniem. W szpitalu miałam zakładane w stopie szyny, gdzie zamontowali mi aż 4 śruby. W szpitalu leżałam długi okres, bo aż półtorej miesiąca po czym wypisali mnie do domu. Niestety co jakiś czas musiałam chodzić do przychodni w celu zmiany opatrunku. Gips mi zdjęli z nogi po 12 tygodniach noszenia. Przeszłam także długi okres rehabilitacji. Zaczęłam domagać się odszkodowania za błąd medyczny. Pomoc uzyskałam poprzez pomocni.org.pl tj. doradztwo prawne, bezpłatną analizę dokumentacji powypadkowej.
Czy również ktoś z was miał historię choć trochę podobną do mojej? Czekam na wasze historie!
Pozdrawiam.

Re: Wypadek przy pracy a odszkodowanie

: 08 sie 2014, 21:48
autor: natank
Ja jeszcze nie byłem w takiej sytuacji ale jakie miałeś ubezpieczenie , przecież powinieneś dostać odszkodowanie .Ostatnio tutaj ubezpieczenia.comperia.pl przeglądałem ubezpieczenia które są oferowane . Po zapoznaniu się z ofertami mogę stwierdzić że najważniejsze przed podpisaniem umowy jest dokładne jej przeczytanie ,bo w niektórych przypadkach wychodzi że czegoś ona nie obejmowała. .

Re: Wypadek przy pracy a odszkodowanie

: 13 sie 2014, 21:21
autor: Przemek83
jeśli nie otrzymałeś odszkodowania to zawsze możesz zwrócić się o pomoc do firm, które zajmują się odzyskiwaniem takich niewypłaconych odszkodowań.

Re: Wypadek przy pracy a odszkodowanie

: 16 sty 2018, 13:15
autor: RESTOR
Warto się rozeznać w tym temacie w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)