Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Hydraulik, Holandia

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Hydraulik, Holandia

Postautor: panpol1 » 01 sie 2017, 15:43

Agencja Zatrudnienia PanPol (KRAZ 1670) poszukuje dla swojego zagranicznego partnera HYDRAULIKÓW, MONTERÓW CO, MONTERÓW WENTYLACJI do pracy w Holandii na przełomie sierpnia i września.

Pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie (nasi hydraulicy pracują od kilku lat bez przerwy)
- stawkę netto 14,25 EUR za godzinę
- pieniądze urlopowe
- mieszkanie (pokój jednoosobowy)
- kilometrówka wliczona w stawkę

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku hydraulika (minimum 2 lata)
- język angielski, niemiecki lub niderlandzki komunikatywnie (sprawdzenie znajomości języka podczas rozmowy telefonicznej)
- mile widziana umiejętność spawania autogenem (metoda 311)
- prawo jazdy + własny samochód

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim, w formacie doc, docx lub odt, wraz ze skanami lub zdjęciami posiadanych certyfikatów i referencji, oraz skan lub zdjęcie potwierdzenia nadania numeru SoFi (jeśli jest w Państwa posiadaniu) na adres rurarz@euroworker.pl
panpol1

Re: Hydraulik, Holandia

Postautor: glodomor » 27 wrz 2017, 22:04

Ja zawsze szukam porad na takie tematy w Internecie. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepsze możliwe rozwiązanie.
glodomor

Re: Hydraulik, Holandia

Postautor: Kaczusia » 29 wrz 2017, 23:22

Ja to się niestety nieszczególnie na tym znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Kaczusia

Wróć do pozostałe kraje