Forum na sprzedaż

Hydraulik, Holandia

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Hydraulik, Holandia

Postautor: panpol1 » 01 sie 2017, 15:43

Agencja Zatrudnienia PanPol (KRAZ 1670) poszukuje dla swojego zagranicznego partnera HYDRAULIKÓW, MONTERÓW CO, MONTERÓW WENTYLACJI do pracy w Holandii na przełomie sierpnia i września.

Pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie (nasi hydraulicy pracują od kilku lat bez przerwy)
- stawkę netto 14,25 EUR za godzinę
- pieniądze urlopowe
- mieszkanie (pokój jednoosobowy)
- kilometrówka wliczona w stawkę

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku hydraulika (minimum 2 lata)
- język angielski, niemiecki lub niderlandzki komunikatywnie (sprawdzenie znajomości języka podczas rozmowy telefonicznej)
- mile widziana umiejętność spawania autogenem (metoda 311)
- prawo jazdy + własny samochód

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim, w formacie doc, docx lub odt, wraz ze skanami lub zdjęciami posiadanych certyfikatów i referencji, oraz skan lub zdjęcie potwierdzenia nadania numeru SoFi (jeśli jest w Państwa posiadaniu) na adres rurarz@euroworker.pl
panpol1

Re: Hydraulik, Holandia

Postautor: glodomor » 27 wrz 2017, 22:04

Ja zawsze szukam porad na takie tematy w Internecie. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie najlepsze możliwe rozwiązanie.
glodomor

Re: Hydraulik, Holandia

Postautor: Kaczusia » 29 wrz 2017, 23:22

Ja to się niestety nieszczególnie na tym znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Kaczusia

Wróć do pozostałe kraje