Forum na sprzedaż

Hydraulik, Holandia

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Hydraulik, Holandia

Postautor: panpol1 » 19 wrz 2017, 12:17

Agencja Zatrudnienia PanPol (KRAZ 1670) poszukuje dla zagranicznych partnerów hydraulików wod-kan, monterów centralnego ogrzewania i wentylacji do pracy w Holandii.

Wymagania: doświadczenie na stanowisku hydraulika (minimum 2 lata), komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, prawo jazdy, własny samochód, mile widziana umiejętność spawania gazowego (metoda 311).

Oferujemy: nasz partner przewiduje dla dobrze sprawujących się pracowników stałe zatrudnienie, atrakcyjne warunki finansowe, możliwość negocjacji stawek uzależniona od doświadczenia, referencji, poziomu języka angielskiego lub niemieckiego, posiadania lub nieposiadania samochodu, świadczenia urlopowe, mieszkanie płatne przez pracodawcę - pokój jednoosobowy, wysoki standard, kilometrówka płatna w zależności od odległości praca-mieszkanie / mieszkanie-praca.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim wraz ze skanami lub zdjęciami posiadanych certyfikatów i referencji na adres: rurarz@euroworker.pl
panpol1

Re: Hydraulik, Belgia

Postautor: leos » 24 wrz 2017, 19:22

Jeżeli szukacie pracy jako hydraulik, warto sprawdzić sobie http://ensila.pl oni szukają pracowników budowlanych do pracy w Belgii. Oferują dobre zarobki oraz komfortowe warunki mieszkaniowe. To polska firma, która działa na rynku od wielu lat.
leos

Re: Hydraulik, Holandia

Postautor: lomani » 12 paź 2017, 12:01

Bardzo ciekawe są te porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
lomani

Postautor: ewabielen » 15 lut 2018, 13:24

Jakie teraz dają stawki na godzinę w takich zawodach?
ewabielen

Postautor: marcinztarnowa » 09 mar 2018, 16:37

Zetknąłem się ostatnio z jedną firmą zajmującą się pośredniczeniem w szukaniu pracy w Holandii (http://marvelpc.pl), mają całkiem dobre opinie i cały czas oferty pracy. Czy ktoś na forum miał styczność z pośrednikami? Wolałbym sam sobie załatwiać pracę, ale nie wiem jak to zrobić, nie znam języka a oferty pracy ciągle są dodawane. Najciekawsze dla facetów to magazyn, malarz czy mechanik maszyn (mam z tego kurs i szukam)
marcinztarnowa

Wróć do pozostałe kraje