Forum na sprzedaż

Praca w egzotycznym miejscu

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Praca w egzotycznym miejscu

Postautor: tpesz » 27 wrz 2017, 10:44

hej, ostatnio pomyslalam zeby wybrac sie na kilka miesiecy do egzotycznego kraju i tam zacząć zarabiać. Myslałam zeby wylecieć np na Barbados ( http://www.um24.pl/barbados/poradnik/po ... informacje ) i nie kupowac juz biletu powrotnego :) Ale nie do konca wiem czy jest tam jakakolwiek możliwosc znalezienia pracy dla ludzi spoza kraju? Czy orientujecie sie jak to wyglada w takich krajach jak Barbados, Malediwy, Filipiny czy Tajlandia? Myślalam zeby to byly takie wakacje i praca w jednym ale moze kompletne mylne mam postrzeganie tego jak to wyglada?
tpesz

Re: Praca w egzotycznym miejscu

Postautor: Kaczusia » 29 wrz 2017, 23:28

A może warto w tej kwestii poszukać odpowiedzi w Internecie? Tam chyba zawsze znajdzie się na wszystko odpowiedź :)
Kaczusia

Postautor: KingaDrajkosia » 13 lut 2018, 13:50

taka praca to marzenie…
KingaDrajkosia

Postautor: ewabielen » 15 lut 2018, 13:02

Macie dojście do takich ogłoszeń? Nie wiem czy wytrzymałabym w jakimś bardzo gorącym kraju, ale marzy mi się taka przyjemna praca:)
ewabielen

Wróć do pozostałe kraje