Strona 1 z 1

strona internetowa koszta

Post: 01 lut 2018, 17:22
autor: Tymoteuusz
Cześć, zastanawiam się ile miesięcznie kosztuje utrzymanie strony internetowej, czytam tutaj na ten temat - https://smartbees.pl/blog/ile-kosztuje- ... ternetowej ale jednak jestem ciekaw jak to wychodzi w realu. Jakie koszta Wy ponosicie w zwiazku ze stroną?

Re: strona internetowa koszta

Post: 08 lut 2018, 15:26
autor: Władek69
Bardzo ciężko jednoznacznie określić ile kosztować może strona. Jest wiele czynników, które wpływają zarówno na koszt stworzenia i utrzymania. Znalazłem wpis, który szerzej opisuje to zagadnienie. http://tworzenie-stron-www.eu/ile-kosztuje-nowoczesna-strona-internetowa/

Re: strona internetowa koszta

Post: 15 lut 2018, 13:04
autor: ewabielen
Najlepiej zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Sama jestem ciekawa ile to wychodzi na rok, są też chyba darmowe, tylko pewnie nie maja tyle możliwości.

Re: strona internetowa koszta

Post: 10 kwie 2018, 15:18
autor: malaga
Strona www to wizytówka Twojej firmy i sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów. Musi więc być ona wykonana starannie, profesjonalnie i być czytelna dla odwiedzających. Jaki są plusy jej posiadania? Mała firma zyskuje wiarygodność i dociera do większej liczby osób. W poszukiwaniu firmy, która wykona dla Ciebie taką stronę www polecam kontakt z https://www.premiumdigital.pl/ . Mają sporo doświadczenia i wiele zrealizowanych projektów na koncie.

Re: strona internetowa koszta

Post: 11 kwie 2018, 17:00
autor: melkaa
Nie można też zapominać o innych formach reklamy. Ciekawą opcją może się okazać choćby tego typu pendrive z drewna :)

Re: strona internetowa koszta

Post: 22 maja 2018, 17:31
autor: Hamaka
nie zawsze musi być tak, że własna strona internetowa to duże koszta. Brałeś pod uwagę to by samemu stworzyć taką stronę? Wiem, że wydawać Ci się może, że jest to bardzo trudne. Jednak tutaj https://blocreator.pl/ , masz bardzo fajny kreator do tworzenia własnie takich stron.

Re: strona internetowa koszta

Post: 04 sie 2018, 19:52
autor: bobson
Proponuję inwestować więcej w pozycjonowanie, ta forma reklamy z całą pewnością się zwróci i wypromujesz swoją firmę w miarę szybkim czasie. Taki marketing internetowy zrobi Ci firma https://solv.pl/uslugi/ wystarczy, że przedstawisz im słowa kluczowe, które Cie interesują.

Re: strona internetowa koszta

Post: 11 sie 2018, 17:53
autor: Loka34
Wszystko zależy od tego, jaka firma założy nam taką stronę internetową, jednak w dzisiejszych czasach to naprawdę nie musi być drogie. Na przykład na https://webteo.eu/ można zamówić sobie tanie strony internetowe, których ceny zaczynają się już od 599 złotych. Według mnie posiadanie takiej witryny www to postawa w dzisiejszych czasach, jeśli prowadzi się firmę w jakiejkolwiek praktycznie branży.