PRACA NL

Oferty pracy w innych krajach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pracaodzaraz
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2010, 10:07

04 mar 2010, 10:09

WITAM!

Jestem pośrednikiem holenderskiego biura pracy. W dalszym ciagu mimo kryzysu gospodarczego w holandii potrzebni sa ludzie do pracy posiadamy naprawde wielka ilosc roznego typu ofert pracy począwszy od budownictwa przez prace papierkowe i kończąc na ogrodnictwie. Jest tego naprawde mnostwo. wystarczy ze wyslecie do mnie maila na adres praca.za.granica@o2.pl po skontaktowaniu sie ze mna droga mailowa bedzie konieczne zweryfikowanie danych osobowych. Weryfikacja ta jest konieczna poniewaz wielu ludzi najpierw
sie zgłasza a pozniej rezygnuje stwarzajac nam dodatkowe problemy jak i koszta. Weryfikacja kosztuje 5zl wiec prosze o wysylanie maili tylko zdecydowanych do pracy ludzi. Cala reszta koniecznych informacji jak z formalnosciami dojazdem mieszkaniem wynagrodzeniem itp droga mailowa. Ja jako jeden z wielu posrednikow działających na terenie polski za kazdego zwerbowanego pracownika otrzymuje niewielka premie i na tym to polega wy pomozecie mi a ja pomoge wam. Dziekuje za uwage i czekam na maile.
ODPOWIEDZ

Wróć do „pozostałe kraje”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa