Pytanie o pracodawcę, Norwegia.

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
karolaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:19

30 mar 2012, 17:20

każdy czeka tylko na jakąś wiadomość co i jak ;)
Awatar użytkownika
maxrockatansky
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2012, 21:11

30 mar 2012, 18:32

Tak, napisali w pdf że odpowiedzą w ciągu 2 - 3 tygodni od złożenia chęci wyjazdu. Jako założyciel wątku prosiłbym żeby wszelkie informacje na temat wyjazdu były pisane tutaj na forum. Trzymajcie kciuki żeby wypaliło bo bardzo fajna oferta.
Awatar użytkownika
margaritaPoland
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2012, 11:14

31 mar 2012, 11:20

hej ja tak samo dostałam dziś z pdf.
Myślę że to nie jest przez agencje a właśnie pośrednika.
Nawet nie wyszło mi wygoolowanię tej ,,firmy" czyli ,,Jordbaer-Turskawka".
Liczę na to że to jednak nie jest ściema ale coś dziwne że nic w necie o tym nie ma ani dokładnych szczegółów , formularzy itp. Pewnie nie bowiem coś wyślą gorzej jak zacznie się że coś na coś wpłacić. Nawet nie dali danych adresowych.
Pozdrawiam wszystkich co chcą na drugi turnus:)
Awatar użytkownika
margaritaPoland
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2012, 11:14

02 kwie 2012, 12:20

w sumie to wielkie dzięki osobie co wątek na forum założyła przez takie coś szybko wyjdzie czy to podpucha:) wielkie pozdro
Awatar użytkownika
kka_
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2012, 15:53

02 kwie 2012, 13:23

hej, na jednej stronie znalazlam jeszcze takie dane:
Kontakt: Aleksander Gralak
Telefon: (+47)46556373
Email: aleksander2gralak@gmail.com
Awatar użytkownika
maxrockatansky
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2012, 21:11

03 kwie 2012, 08:46

@kka_

Możesz podać adres strony na której znalazłaś te informacje?
Awatar użytkownika
karolaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:19

03 kwie 2012, 16:50

Za mieszkanie będziemy musieli co miesiąc płacić pewnie, tak jak wszędzie na wyjazdach sezonowych. Wysłałam maila z zapytaniem o koszty transportu, ubezpieczenia i mieszkania, ale kiedy odpowiedzą pojęcia nie mam ..
Awatar użytkownika
MonMon
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 23:51

03 kwie 2012, 19:16

Tak zgadzam sie napewno bedziemy musieli placic za mieszkanie jest tam cos wspomniane o hotelu robotniczym,pytalam sie ile ...ale jeszcze nic nie odpowiedzial tez nasz A.G
Zastanawiam sie tylko jak bedzie stawka w tym sezonie poniewaz w zalaczniku jest wspomnienie o 60-80 na godz ale w ubieglym sezonie.....mmm
No coz pozostaje nam wszystkim uzbroic sie w cierpliwosc i miec nadzieje ze ta oferta jest prawdziwa.Naczytalm sie jus tyle opini o oszustwach i agencjach pracy ze juz mi sie odechcialo szukac.....szukanie pracy jest jedna z najbardziej stresujacych prac.......Ale nie trace nadzieji ;)
Awatar użytkownika
milenanl91
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2012, 13:56

04 kwie 2012, 18:11

To chyba oczywiste, że co miesiąc będą odciągać za mieszkanie. No chyba, że tygodniowo, ale to chyba różnicy nie robi. Boooże żeby ta oferta nie była jakimś fejkiem, bo już się nakręciłam, że pojadę.. już zmęczona jestem szukaniem ofert pracy bo co drugi to oszust. Oszaleć można.
Koszt transportu (zapewne promem) ze Świnoujścia jak się orientowałam będzie wynosił na zł z jakieś 270 zł no chyba, że + śniadanie to ok 300 zł, więc nie jest źle.
Awatar użytkownika
karolaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:19

04 kwie 2012, 19:00

nie tylko Ty się nakręciłaś, już mam dość tego czekania na odpowiedź.. tylko się stresuje, czy to czasem nie kolejny przekręt ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Norwegia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa