Pytanie o pracodawcę, Norwegia.

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kuntakinte111
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2012, 16:20

18 kwie 2012, 22:56

Ta tylko wiesz człowiek widzi email zadowolenie na twarzy się robi a tu bach 4 słowa raptem :P No ja tam wiary nie tracę i czekam :P
Awatar użytkownika
straboon
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2012, 14:08

20 kwie 2012, 18:57

i minęły 3 tygodnie, trzeba szukać czegoś innego, powodzenia 4all
Awatar użytkownika
milenanl91
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2012, 13:56

22 kwie 2012, 14:23

No i odezwał się pan Gralak.. Coś mi tu nie pasuje, zwłaszcza ta opłata 15 zł, no niby nie dużo ale jednak, a każdy przestrzega przed wpłatami za cokolwiek. Gdzieś czytałam, żeby też uważać na 'zorganizowane wyjazdy' bo może być ściema. Najgorzej mają Ci, którzy chcą wyjechać w 1 turze, bo nie wiedzą na co się piszą.. Kurcze już sama nie wiem co o tym myśleć. Co wy a to ???? dostaliście odpowiedź ???
Awatar użytkownika
Adriano
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2012, 16:15

22 kwie 2012, 16:22

Witam,także dostałem dzisiaj odpowiedz od Pana Gralka.Chyba jest to jedna wielka ściema..tylko robiona zgodnie z prawem.Dlatego ze opłata jest "dobrowolna i jedyna jaka ponosi zainteresowany" czyli po wplacie dostaniemy list z norwegi ktory kosztuje ok 5 koron a człowiek zarabia na kazdej osobie ok 12 zl... Czekam na komentarze innych osob.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MonMon
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 23:51

22 kwie 2012, 16:52

Witam
Ja jeszcze bez odpowiedzi ...
CZy ci ktorzy dostali odpowiedz moga dokladnie napisac co wam odpisali..prosze,,,,!!!
.....z ostatnich 2 postow wynika ze mowia o jakiejs malej zaplacie ...czy podali jakiekolwiek inne szczegoly oprocz tego??? Pozatym chce sie podzielic nowym rodzajem zarabiania pieniedzy na ktory sie nacknelam szukajac pracy...a mianowicie....odpisujac na pewne oferty prac....w odpowiedzi dostaje emaile w ktorych prosza mnie o sciaganie pewnych stron ,wypelnianie pewnych kewstionariuszy i tam tez maja byc dalsze szczegoly...jednak najpierw to sprawdzilam i okazalo sie ze goscie za kazdy taki sciagniety przeze mnie formularz dostaja kase.....a czy naprawde oferuja jakas prace ktoz to wie.....ale nie wydaje mi sie.....
ja jakos nie mam zaufania .......wiec nie sciagam bo to zbyt podejrzane dla mnie....czy ktos z was wie moze wiecej na ten temat lub czy juz sprawdzil te technike???Nie chce tracic nadzieji ze nie wszyscy ogloszeniodawcy to oszusci.....i ze dobrych i uczciwych jest nas przeciez wiecej!!!!
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2012, 16:39

22 kwie 2012, 16:58

witam dziś dostałem drugiego maila od A.G z informacją o zakwalifikowaniu się do 2 etapu ,wszystko ładnie ale martwi mnie to że trzeba wpłacić 15zł na załatwienie dokumentów itd.martwią mnie również zdjęcia w poprzednich postach , które otrzymałem z 1 mailu od tego pana.Raz już tak zostałem oszukany wpłaciłem 10 zł i kontakt się urwał.Sam nie wiem czy wpłacać tą kasę bo niby nie dużo.Bez ryzyka nic nie ma. Co o tym myślicie???Czekam na odpowiedz i pzdro.
Awatar użytkownika
Endriuu2
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2012, 16:48

22 kwie 2012, 17:16

Witam was. Ja również na początku otrzymałem 1 maila z zdjęciami i opisem też podejrzane to było:P no i wgl ten czas na czekanie na odpowiedź mineło fakt 3tygodnie tez juz straciłem wiare ze odpowie Pan Gralak ale jednak odpowiedział wysyłając tylko załączniki jak porzednim razem. W sumie to jest wszystko opisane jak to ''niby''powinno być tam każda rzecz osobno opisana z jednej strony jest to dobrze gdyż pisze tam dokładnie szczegóły w nawiasach no i co ważne podstawowe informacje są zawarte :P a z drugiej strony to jakiś może być haczyk :P własnie jak wczesniej wspomniano ''15''zł za list z Norwegii trzeba im wysłac te pieniądze niby małe. Też czekam na opinie innych co o tym sądzą i czego się dowiedzieli w sprawie Pana Gralaka. Ryzykuje sie no ale zobaczymy jak to będzie
no i ja również jestem za 1Turnusem aczkolwiek Pan G. napisał że termin pierwszego wyjazdu został przesunięty o tydzien ze względów '' złych warunków atmosferycznych'' :)


pozdrawiam
Awatar użytkownika
werah
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2012, 17:07

22 kwie 2012, 17:25

Witam również interesuje się tą ofertą i nie chciałąbym zeby okazała sie failem. Jak narazie wypełniłam CV i odesłałm je na wskazany adres. Napisalam również zapytanie " czy dobrze zrozumialam,że 15zł mamy wpłacic zanim sie jeszcze dowiemy czy zostalismy zatudnieni i czy informacja bedzie podana drogą listowną"... zwyczajnie zagaiłam,żeby sprawdzic czy koles odpisze czy nie.jak bedzie odzew, dam znac.
Wera
Awatar użytkownika
milenanl91
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2012, 13:56

22 kwie 2012, 17:36

10 osób na 1 turę.. hmm no niewiele szczerze mówiąc. W ogóle jest wiele niejasności, brak konkretnego adresu pracy w Norwegii, nie można odnaleźć agencji Jordbear w google, o A.Gralaku też niewiele wiemy. Na fb jest jakiś Aleksander Gralak w Oslo a tutaj podany adres jest na Łódź. No i po co te fałszywe zdjęcia. 15 zł od każdej osoby, jak mówicie za list wiele mniej, to sobie sporo dorobią. Oferta przedstawiona rzetelnie, ale... No właśnie za dużo ALE. No i werah dobrze mu napisałaś :) daj znać jak odpisze ( w co wątpię ).
Z tego co ja zrozumiałam to musi wpłacić każdy, nie ważne czy dostaniesz pracę czy nie, bo niby każdy zostanie poinformowany listownie, że jednak pracy nie dostał... za dużo bawienia. Przecież można zrobić to drogą mailową.. no ale zarobki....
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2012, 16:39

22 kwie 2012, 17:53

Ja mieszkam w Łodzi sprawdzę ten adres , czy rzeczywiście taki Pan istnieje pod tym adresem i dam znać. Jak wcześniej pisałem raz naciąłem się na taką formę wpłaciłem 10zł i lipa , wpłaciłem Marcinowi Jaworskiemu podam jego maila marcin.jaworski85@o2.pl i za chwilę na moją skrzynkę przyszła wiadomość że ten adres maila nie istnieje gość ten był z Poznania.Tak więc nie chciałbym naciąć się kolejny raz.


Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Norwegia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa