Poszukuję chętną osobę na wyjazd do pracy w Grecji (sprawdzo

Oferty pracy w innych krajach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blondyneczka_83
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2008, 12:10

23 mar 2008, 12:41

Witam. Mam 24 lata, mam na imię Klaudia i nie jestem żadnym pośrednikiem pracy. W tamtym roku byłam w pracy na wyspie Zakynthos. Ośrodek wypoczynkowy nazywa się Peligoni Club ( wpiszcie ta nazwe w googlach a wyswietli sie stronka o PELCI
Teraz ciekawostka nie pracowałam u greków, ten ośrodek prowadzą anglicy, turyści to również anglicy, personel to sami młodzi ludzie z Anglii, Australii ( chociaż w tamtym roku trafił się również chłopak z Nowej Zelandii, kucharka z RPA, i barman z USA). To tyle co do samego ośrodka.
Otuż poszukuję chętnej i WIARYGODNEJ osoby, przynajmniej z podstawami języka angielskiego, która byłaby skłonna w maju 2008 podjąć razem ze mną pracę w tym ośrodku ( niestety koleżanka która była ze mną znalazła sobie pracę w Polsce i woli cięzko pracować tutaj za 1000zł wrrrr ). Dodam, że praca trwała by od maja do września-października 2008 ( ale o dokladnych datach to będę poinformowana telefonicznie od szefowej).
Jedzenie i zakwaterowanie jest darmowe, posiłki do wyboru do koloru przygotowywane przez szefa kuchni specjalnie dla obsługi- Pyycha poprostu, napoje bezalkoholowe również darmowe. Jeżeli chodzi o zarobki to wahają sie w granicach 700-900 euro. Mniejsze kwoty nie wchodzą w grę.
Poszukuję osoby najlepiej od 25 roku wzwyż ( do około 35 roku życia), musi być to osoba pracowita, godna zaufania, posiadająca prawo jazdy najlepiej z województwa malopolskiego bądź śląskiego (możliwość spotkania i przedyskutowania pracy).
Podaje mój numer gg i adres email w celu bliższych informacji i kontaktu ze mną:
572526
yassou2@op.pl

Aha no i oczywiście do naszych obowiązków jako pracowników należeć będzie ( robienie prania co za tym idzie wieszanie go, później prasowanie, podlewanie roślinek na basenie, mycie stolików, zamiatanie). Praca nie jest zbytnio ciężka ( ok 9 godzin dzienie i dzień wolnego w tygodniu- oczywiście wtedy wypłata jest mniejsza o tą wolna dniówkę )


Pozdrawiam serdecznie


Klaudia
ODPOWIEDZ

Wróć do „pozostałe kraje”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa