SZUKAM PRACY !!!!!!!!!!!!

Forum dla tych co poszukują pracy w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Awatar użytkownika
MARECKI 85
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2010, 17:41
Lokalizacja: zielona góra, lublin

04 paź 2010, 17:45

Szukam pracy jako:

kierowca B - kurier, dostawca, ruch międzynarodowy
operator wózka widłowego
przedstawiciel handlowy

Pilnie poszukuję pracy od zaraz najlepiej na umowę o pracę.
Awatar użytkownika
annaaa.nowak886
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2010, 09:14

27 paź 2010, 09:22

Na forach raczej ciężko będzie znaleźć Ci pracę. Poszukaj raczej pracy na portalach internetowych. Ja w ten sposób znalazłam swoją pracę. Możesz odwiedzić, np. ale-praca.com czy gumtree.pl.
Awatar użytkownika
znajoma
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:51

30 wrz 2011, 10:27

Również uważam, że warto szukać pracy na portalach. Polecam dodać swoje CV do bazy Zielonej Linii. Wystarczy wysłać mail z cv na adres: baza.cv[województwo]@zielonalinia.gov.pl Można też bezpośrednio zapytać o interesujące oferty pracy, dzwoniąc na numer 19 524. Konsultanci proponują oferty pracy aktualnie dostępnie w ich bazie oraz w Internecie. Poza tym można tez zapytać o różne sprawy, związane z urzędem pracy, np. dofinansowanie na założenie działalności, oferty szkoleń itp.
Awatar użytkownika
indywidualny
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2012, 13:14

08 lis 2012, 13:31

Witam,
Szukam pracy
Mam 21 lat
Płaci się za czas, umiejętności,punktualność, rzetelność, uczciwość oraz zaangażowanie się w pracę i dochód firmy.
Jestem sumienny kreatywny, trzymam się zasad i norm wyżej wymienionych
Posiadam prawo jazdy kat. B
Potrafię:
pracować w zespole,
rzeźbić w owocach, warzywach oraz mydle
pracowałem przy wykończeniach wnętrz,
prowadzić racjonalnie i z głową samochód tzn. myślę jak jeżdżę,a nie byle szybciej i mieć innych kierowców w poważaniu.
szybko przyswajam sobie nowe rzeczy

Nie potrafię:
siedzieć za biurkiem i robić papierkową robotę, być może dlatego że od zawsze lubiłem ruch fizyczny,
nie potrafię oszukiwać gdyż moi rodzice prowadzą firmę i wiem co to znaczy być oszukiwanym i okradanym... nie pracuję u nich bo nie chcę żeby ktoś wytykał mnie palcem że jestem nieudacznikiem i synkiem rodziców pracujących w ich firmie.

Dodałem to ogłoszenie w takiej a nie innej formie gdyż do odważnych świat należy

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
znajdek
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2014, 17:43

04 lip 2014, 11:36

Tak jak autor wątku od jakiegoś czasu staram się o pracę w transporcie samochodowym, jednak...bezskutecznie? Na szczęście w internecie trafiłam na artykuł o tym jak zdobyć pracę w transporcie drogowym. Postanowiłam zapisać się na studia z transportu, aby podwyższyć swoje kwalifikacje i mieć szanse na dostanie jeszcze lepszej pracy.
Awatar użytkownika
praca-dodatkowa
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2014, 06:49

09 gru 2014, 09:06

Konsultant

Oferuję pracę polegającą na sprzedaży bezpośredniej, chociaż nie ma obowiązku zamawiania kosmetyków wystarczy raz w roku zrobić zamówienie aby utrzymać konto w oriflame, natomiast w 3 pierwszych katalogach jeżeli zrobisz 50 pp ( punkty ) zamówienie to ceny katalogowej około 200 zł to otrzymasz wspaniałe prezenty, .. Podstawą jest budowanie własnej grupy konsultantek i to właśnie z grup czerpiemy co 3-tygodniowe wypłaty na konto osobiste, czym więcej konsultantek zaprosisz tym wieksze wynagrodzenie.



http://pl.oriflame.com/recruits/online- ... id=960679
Awatar użytkownika
kuna117
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2014, 18:25

16 gru 2014, 18:34

Kobieta, 21 lat prawo jazdy kat. B szukam pracy na stanowisku kierowcy,najlepiej wyjazdy za granicę :)
TanieDruki - wizytówki plastikowe :)
Awatar użytkownika
pewnysie
Posty: 14
Rejestracja: 26 sty 2015, 12:39

26 sty 2015, 12:56

Jeżeli poszukujesz pracy to zarejestruj się na rekrutacyjnarewolucja.pl . Tam na pewno otrzymasz oferte odpowiednią Tobie ;)
Awatar użytkownika
pewnysie
Posty: 14
Rejestracja: 26 sty 2015, 12:39

30 sty 2015, 14:38

Polecam Ci rejestrację na rekrutacyjnarewolucja.pl Znajdziesz tam sporo ofert ;)
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa