Pomysły na zarabianie w domu

Zarabianie w internecie, copywriting, oferty pracy przez internet
Awatar użytkownika
blogi
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2016, 14:53

09 sty 2016, 14:57

Ja odnalazłem swoje miejsce dzięki aktywnemu blogowaniu. Dziś jeszcze pamiętam motywacyjne szkolenia na których poznawałem początki i pasjonowałem się pierwszymi efektami. Dziś pomagam osobom zainteresowanym rozpoczęcie blogowania.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2016, 18:41 przez blogi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2016, 11:33
Lokalizacja: Podbórz

15 sty 2016, 11:44

Wszystko zależy, internet daje obecnie ogromne możliwości, od pracy zdalnej jeżeli jest się programistą, grafikiem albo inny zawód związany z siedzeniem przed komputerem a niekoniecznie siedzeniem 8h dziennie w biurze. Są też inne opcje, tak jak napisał kolega powyżej, jeżeli pasjonujesz się jakimś tematem, możesz o tym założyć bloga i go dobrze rozpromować. W ten sposob możesz uzyskać dochód z reklam tak samo jak zyskać klientów w branży / tematyce bloga który będziesz prowadził. Ale nie jest to sposób na pieniądze "od zaraz". To tylko przykłady, możliwości jest naprawde wiele :)
Awatar użytkownika
undreich
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2016, 01:41

06 mar 2016, 14:58

super strona, bardzo mi sie przydala
Awatar użytkownika
mamcia12
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2016, 12:57

29 mar 2016, 17:24

nie polecam programów partnerskich od 3 miesięcy czekam na zapłatę z m2m . nie polecem!!
Awatar użytkownika
sylamos
Posty: 11
Rejestracja: 05 lis 2010, 11:05

14 paź 2016, 18:25

Praca w internecie. Kilka pomysłów na zarabianie pieniędzy przy własnym komputerze. Zainteresowanych proszę o kontakt sylamos29@gmail.com
Awatar użytkownika
Mariia1990
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:01

22 maja 2017, 13:08

Internet daje nam takie szeroki możliwości, że bez trudu znajdziecie sposób na prace w domu i to taką całkiem dobrze płatną. Najbardziej chyba opłaca się założyć swojego bloga i fanpage, o takiej tematyce, która was interesuje. Będzie wam łatwo go zapełnić odpowiednimi treściami, a potem przystąpić do odpowiedniej ofensywy finansowej :D Polecam programy afilacyjne, zobaczcie jak do nich przystąpić http://mylead.pl/jak-zostac-wydawca , dzięki dopasowanym reklamom możecie wyciągnąć sporo gotówki każdego dnia.
Awatar użytkownika
wiseman
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:57
Kontakt:

19 lut 2018, 17:45

Kilkanaście ciekawaych pomysłów na dodatkowy zarobek w domu - http://zarabianieprzezinternet.biz/prac ... wa-w-domu/
Awatar użytkownika
Łucja991
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2018, 15:12

21 mar 2018, 10:08

Pod tym adresem http://praca-podlaskie.pl/ też są niezłe oferty pracy i to nie tylko dla większych miast jak Białystok czy Łomża. Dzięki temu, że mamy powszechny dostęp do Internetu, praca zdalna już przestaje dziwić. Ja kiedyś robiłam zdalnie tłumaczenia, ale wiem że np. w Białymstoku niektórzy programiści pracują przez internet dla firm ze stolicy.
Awatar użytkownika
Arina
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2017, 10:26

12 maja 2018, 07:51

Mówiąc o zarabianiu w domu, bez wątpienia warto zwrócić uwagę na zakłady bukmacherskie, bowiem nadal cieszą się one dużą popularnością. Aby jednak nie strać zainwestowanych w nie pieniędzy, warto poczytać nieco więcej na temat legalnych bukmacherów na https://bukmacher-legalny.pl/legalni-bukmacherzy/ . Taka lektura oszczędzi nam wielu problemów.
Awatar użytkownika
Margoni
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2017, 04:36

29 maja 2018, 14:36

W bukmacherów to bym się nie bawiła , abo to zawsze jest hazard i można stracić mnóstwo pieniędzy , chyba , że ktoś rzeczywiście jest takim wybitnym specjalistą , to czemu nie . Ja mam na oku kilka ofert , ale borykam się z innym problemem związanym z tym tematem . mianowicie , niektóre oferty w ogóle nie zawierają informacji dotyczącej finansów. Czy nie uważacie , że powinien to być obowiązek , jeśli ktoś oferuje takie ogłoszenia w Internecie czy gdziekolwiek indziej ? w końcu od razu człowiek wiedziałby czy wysyłanie CV czy listu motywacyjnego ma jakikolwiek sens w konkretnym przypadku . A tak to taka loteria . Człowiek napisze , ale tak naprawdę nie wie , co dokładnie będzie z tego miał . Z tego co widzę , to praktycznie wszędzie piszą: atrakcyjne warunki finansowe , bardzo dobra finanse warunki finansowe , znakomite warunki finansowe itp . Zastanawiam się , co to jednak kurka wodna dokładnie znaczy . Czy nie uważacie zatem , że każdemu byłoby łatwiej , gdyby wprowadzono zasadę , że w ofercie - na przykład na OLX - należy wprowadzać wynagrodzenie za godzinę , miesiąc itp . Później można byłoby tylko użyć kalkulatora wynagrodzeń żeby zobaczyć sobie ile zł z brutto zostanie netto itd. biorąc pod uwagę konkretny wariant zatrudnienia...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty pracy zdalnej”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa