Szukasz pracy, lecz twoje poszukiwania są nieudane?

Forum na którym możesz kupić bądź sprzedać prawie wszystko.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pracowity
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2010, 17:17

16 kwie 2010, 17:41

Szukasz pracy, lecz twoje poszukiwania są nieudane?

Mam na imię Michał i w wolnych chwilach zajmuję się tworzeniem pozytywnego wizerunku ludzi poszukujących pracy. Dzięki swojemu doświadczeniu wiem jak zwrócić uwagę pracodawcy na twoje curriculum vitae. Dzięki mojej pomocy spora liczba osób znalazła pracę, więc, dla czego następną zatrudnioną osobą nie możesz być właśnie ty!?

Postanowiłem w wolnych godzinach zajmować się tworzeniem na zamówienie dla państwa (CV) traktując to jako pracę dodatkową. Dzięki mnie zwiększysz swoje szansę na zatrudnienie nawet o 60%.

Każde zamówienie na curriculum vitae jest wykonywane od 0 zaraz po dostarczeniu mi państwa danych osobowych, dzięki czemu państwa (CV) będzie unikalne jedyne w swoim rodzaju!
Jeżeli zdecydowałeś się mi zaufać napisz do mnie e-mail michalhouse@o2.pl i uzyskaj więcej informacji!

Ceny curriculum vitae wahają się pomiędzy 20 a 80 złotych, w zależności od trudności wykonania, edycji zdjęć legitymacyjnych oraz zaawansowania, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
andisam
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2011, 13:18

20 maja 2011, 13:34

Nie wierzę, że można komuś nieznajomemu zmienić CV tak żeby było atrakcyjniejsze i miało odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

19 mar 2015, 13:48

Szukałam pracy i znalazłam na rekrutacyjnarewolucja.pl . Polecam wejść i się zarejestrować. :)
Awatar użytkownika
renata7
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2016, 12:20

10 kwie 2016, 12:24

To troche nie do pomyślenia, jak to robisz?
Awatar użytkownika
minionek
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2016, 20:15

25 kwie 2016, 20:17

O dobrze znac takich ludzi
Awatar użytkownika
Wiktoria92
Posty: 20
Rejestracja: 01 gru 2017, 09:20

04 gru 2017, 12:37

pamiętajcie, ze zawsze można poszukać doradcy zawodowego. Często z jego usług korzysta się nawet bezpłatnie przez urzędy
Zablokowany

Wróć do „Kupię / Sprzedam”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa