Re: CV na zamówienie?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Teddy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:49

12 lis 2014, 12:51

W CV nalezy wyeksponować swoje atuty. Nie nalezy pisać tylko i wyłącznie o zajmowanych dotychczas stanowiskach ale jeszcze o kursach i innych osiągnięciach.
______________
Solidne sprzątanie warszawa
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

17 lis 2014, 12:24

tak naprawę, jak ktoś nie umie stworzyć dobrego cv to są odpowiednie programy, generatory np szybkiecv, które taki problem rozwiążą ;) nie ma co zlecać tego komuś :)
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

10 gru 2014, 10:26

Waszym zdaniem cv powinno zmieścić się na jednej stronie czy można dać na dwóch?
Awatar użytkownika
iren
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2014, 18:56

16 gru 2014, 19:01

Jak dla mnie powierzanie napisania CV to strata pieniędzy. Dobre CV można stworzyć samodzielnie w parę godzin i nie trzeba płacić ani złotówki.



-------------------------
Firma homebox produkująca growboxy
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

22 gru 2014, 18:33

iren pisze:Jak dla mnie powierzanie napisania CV to strata pieniędzy. Dobre CV można stworzyć samodzielnie w parę godzin i nie trzeba płacić ani złotówki.
Nawet nie w parę godzin a w kilkanaście minut. Zawsze powtarzam, że najważniejsza jest treść CV oraz jasny, klarowny układ.
Awatar użytkownika
mkwiecien001
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2014, 23:46

29 gru 2014, 23:49

Nie wiem czy warto płacić. Bo w końcu to Twoje CV i Twoje informacje - jest to reklama Twoich kompetencji... Z drugiej, kurcze, samo pisanie i wysyłanie CV wydaje mi się idiotyczne. My się męczymy, żeby to napisać (i dopasować do ogłoszenia - podobno tak trzeba...), potem pracodawcy muszą przebić się przez stosy CV... Mamy 21 wiek w końcu! Komórki, internety... Dlatego ostatnio szperam i odkryłem pojęcie rekrutacji odwróconej. W Polsce znalazłem tylko jedną stronę temu poświęconą, ale mam nadzieję, że to się rozkręci, bo mam dosyć pisania CV! (dla zainteresowanych - http://rekrutacjaodwrocona.pl/
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

11 sty 2015, 13:23

O tym nie słyszałam, zaraz chętnie spojrzę. Co do CV - wydaję mi się, że ewentualnie sensownie jest tłumaczenie przez profesjonalna firmę naszego dokumentu. Dobre biura tłumaczeń zrobią to w krótkim czasie, a przynajmniej nie będzie w nim żadnym błędów. I wtedy możemy aplikować dodatkowo do firm o międzynarodowym zasięgu.
Awatar użytkownika
franko112
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2015, 18:18

09 lut 2015, 09:25

szukając pracy przez pracaidealna.pl to specjaliści sami zajmą się tworzeniem Twojego cv jak również jego tłumaczeniem sprawdź
Awatar użytkownika
agatoos
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2013, 16:49

10 lut 2015, 09:48

mkwiecien001 pisze:My się męczymy, żeby to napisać (i dopasować do ogłoszenia - podobno tak trzeba...), potem pracodawcy muszą przebić się przez stosy CV
Jak dla mnie męczy się ten, kto albo ściemnia w CV, albo nie pasuje mu w ogóle praca, a chce zabłysnąć dobrym CV. Znasz siebie, wiesz co chcesz robić i co umiesz, to jaki problem napisać CV.
Awatar użytkownika
franko112
Posty: 49
Rejestracja: 20 sty 2015, 18:18

10 lut 2015, 11:55

nie warto pisać szablonowych cv osoby zajmujące się rekrutacją doskonale znają te szablony to cv trzeba podeść indywidualnie na portlau pracaidealna.pl to specjaliści stworzą Twoje cv
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa