Wyprzedaże w sieci

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
konikpolny
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2018, 13:23

20 kwie 2018, 13:29

A ja tak na zapas kupuję sobie buty :) Noga mi już nie rośnie, więc nawet z dużym wyprzedzeniem można co kupić. Nie jestem zbytnio modowa, więc nie martwię się czy coś będzie modne - ważne, żeby było dla mnie wygodne i mi się podobało. Z tej wyprzedaży - https://1but.pl/promocje,wyprzedaze/poziom-25 , mam już świetne trampki Puma, za 70 zł :D Normalnie nigdy w tej cenie nie kupiłabym markowych butów :)
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

25 kwie 2018, 11:22

Warto korzystać z takich okazji, tym bardziej, że w sieci tez można upolować rzeczy o wiele taniej.
maja123

30 maja 2018, 14:07

Dość często zamawiam na wyprzedażach w sieci, teraz odkryłam taki fajny sklep z sukienkami bialcon.pl i tam mają naprawdę piękne ubrania, i duże przeceny na kolekcje, warto zajrzeć bo ja z zakupów byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
verygoody
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 17:55

05 lip 2018, 21:25

Chcę się do Was zwrócić z pewną sprawą.Mam zagwozdkę ze znalezieniem rzetelnego sklepu online z ciuchami. Czy korzystacie z tego rodzaju sklepów i moglibyście coś polecić? Myślicie, że na przykład marynarka skórzana damska byłoby właściwym opcją? Będę zobowiązany za wszystkie propozycje w tym problemie.
Awatar użytkownika
andora
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2017, 16:11

29 lip 2018, 23:08

W sieci można bardzo wiele wyprzedaży spotkać, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Na przykład jeśli chodzi o sklep z obuwiem to polecam tutaj śledzić promocje https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-142.html . Bardzo często się zdarzają i można sporo zaoszczędzić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa