Reklama dla firmy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

03 wrz 2018, 07:59

Reklama dla firmy powinna być dobrze przemyślana i dostosowana do jej potrzeb i oczekiwań.
Awatar użytkownika
ulryk194
Posty: 76
Rejestracja: 05 lis 2016, 13:34

12 wrz 2018, 14:27

Oczywiście, że reklama powinna być dopasowana do firmy - inaczej bowiem promuje się lokalne firmy usługowe, a inaczej ogólnokrajowe firmy technologiczne. Przy małym budżecie proponuję reklamę w sieci, jest wiele darmowych serwisów, gdzie można się ogłaszać, szukać klientów, choćby https://wykonawca.taelo.pl/ - to bardzo proste.
Awatar użytkownika
mkubacki
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:17
Lokalizacja: Wrocław

15 kwie 2019, 13:22

Ja uważam, że nie ma co działać na ślepo. Zawsze trzeba pomyśleć o strategii, trochę bardziej kompleksowo. Potem zrobić stronę internetową, tworzyć dobre treści i dopiero myśleć o reklamie. Tylko taka forma ma racje bytu w sieci.

O tym jak wybrać wykonawce i ile kosztuje strona www poczytasz gdzieś na blogach.
Awatar użytkownika
kamilka
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:19

30 kwie 2019, 13:53

Przede wszystkim warto zacząć od dobrej strony www internet jest teraz number one jeśli chodzi o reklamę. Znajdź sobie agencję interaktywną która się wszystkim zajmie począwszy od strony www poprzez pozycjonowanie. Zobacz sobie ofertę Argonium działają na terenie całego kraju. Współpracuję z nimi już od kilku lat.
Awatar użytkownika
barsikjan
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:24

04 maja 2019, 13:04

Mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi. O ile skorzystam z tego oczywiście.
Awatar użytkownika
aszka
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:03

06 maja 2019, 09:08

To jest niełatwy wybór. Dużo ofert zdecydowanie to utrudnia.
Awatar użytkownika
wikamich
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2020, 14:48

26 cze 2020, 15:28

kamilka pisze:
> Przede wszystkim warto zacząć od dobrej strony www internet jest teraz
> number one jeśli chodzi o reklamę. Znajdź sobie agencję interaktywną która
> się wszystkim zajmie począwszy od strony www poprzez pozycjonowanie. Zobacz
> sobie ofertę Argonium działają na terenie całego kraju. Współpracuję z nimi
> już od kilku lat.

Bardzo dobra agencja, potwierdzam. Postawili dla mnie świeżo sklep internetowy i jestem naprawdę zadowolony z efektów, fajnie też że proponują umowę SLA, warto na ten temat poczytać bo pozwala uniknąć sporko kłopotów.
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

27 lip 2020, 10:47

Samodzielne tworzenie PR dla swojej firmy to naprawdę ciężka i wymagająca praca, dlatego polecam zlecić te działania dla fachowców, a sami zająć się najważniejszymi zadaniami firmy. Ja mniej więcej pół roku współpracuje a agencją marketingową 4 mat z Warszawy. 4mat to zgrany zespół ludzi, który zawsze na wszystko znajdują rozwiązanie, mają szerokie kontakty i doskonale są obeznani w aktualnych trendach. Świetnie dobierają działania marketingowe, dzięki nim moje produkty i usługi szybko stały się rozpoznawalne. Zorganizowali mi wiele imprez i eventów, dodatkowo namówili na usługi merchandisingowe, które okazały się strzałem w 10 :) polecam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa