Opony Honda

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lebbti
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2017, 10:31

26 wrz 2017, 15:11

Opony jak opony szczerze mówiąc. Jak dla mnie najlepsze są opony honda i nic tego nie zmieni. A jak nie wiecie co to za opony to poczytajcie sobie :)
Awatar użytkownika
jaca
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2018, 10:53

20 wrz 2018, 22:03

Coraz bliżej sezonu zimowego, w tym roku ja mam zamiar zaskoczyć zimę. Nie na odwrót :D więc zacząłem od czytania artykułów w internecie dotyczących odpowiedniego przygotowania do zimy. Trafiłem także na artykuł https://www.uniroyal.pl/samochod/opony- ... -na-sniegu który rozjaśnił mi wiele kwestii związanych z prowadzeniem auta na śniegu. Teraz gdy już jestem gotowy na sezon zimowy, pozostało mi jedynie zakupić opony. I być gotowym na nadejście śniegu :D
Awatar użytkownika
Borysowa
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2018, 01:24

11 paź 2018, 12:43

Słyszałam że dobre opony nawet przyczyniają się do oszczędnej jazdy w sensie zużycia paliwa. Byłam u wulkanizatora ale nie doradził mi jakiejś konkretnej marki, przypadkowych zaś bym nie chciała kupować, choć teraz przed zimą w każdym supermarkecie sprzedają niedrogie opony i akcesoria samochodowe. Szukam więc informacji w necie i na portalach motoryzacyjnych, zaciekawiła mnie jedna firma https://www.continental-opony.pl/samochod aczkolwiek obawiam się ceny, bo zwykle tak jest że za wysokiej klasy wyrób wysoko się płaci. Może wiecie ile kosztują mniej więcej opony Continental?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa