Forum na sprzedaż

hosting dla firmy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

hosting dla firmy

Postautor: Mariko » 22 lut 2018, 14:33

To że masz jakieś obawy jest całkowicie normalne. Najważniejsze to teraz znaleźć kogoś, kto zaoferuje Ci bezpieczny hosting i zadba o ochronę danych i ich przetwarzanie. W końcu wszelkie informacje są w ten sposób przetwarzane. Niedawno i mnie interesował ten temat, dlatego zainteresowała mnie ta oferta http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/ . Im można zaufać.
Mariko

Re: hosting dla firmy

Postautor: maja123 » 25 lut 2018, 0:37

Niestety, nie jestem w stanie Ci pomóc, gdyż się na tym nie znam. Zgłoś się do Itbce, firmy informatycznej z Wrocławia - jestem pewna, że będą potrafili Ci pomóc i zaproponują Ci najbardziej opłacalne rozwiązanie.
maja123

Re: hosting dla firmy

Postautor: terefix » 19 maja 2018, 12:10

Według mnie najlepszy hosting dla firm dostarcza Hekko - posiadają bardzo bogate spektrum ofert. Hosting, serwery VPS, serwery dedykowane. Z całą pewnością znajdziesz ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby ;)
terefix

Wróć do Forum ogólne