Strona 1 z 1

Wyprawka dla dziecka

Post: 22 lut 2018, 17:36
autor: jagienka90
Od czego zaczęliście kompletować wyprawkę dla swojego dziecka? Postanowiłam z mężem najpierw kupić wózek z http://lonexcompany.com/, następnie wziąć się za urządzanie pokoju dla malucha. Jak to wyglądało u Was?

Re: Wyprawka dla dziecka

Post: 09 mar 2018, 18:31
autor: monmon00
Nam się udało dobry materacyk na http://materacyk.pl/ zamówić, a do tego żona sobie wybrała jakąś tam poduszkę do karmienia bo też chciała

Re: Wyprawka dla dziecka

Post: 17 kwie 2018, 15:51
autor: Betty89
W tak wczesnym okresie dobór wszelkich artykułów dla dziecka ma ogromne znaczenie. Oczywiście dla noworodka powinniśmy zakupić również takie produkty jak http://www.disnemar.pl . Jest to mgiełka soli fizjologicznej, która doskonale nawilża i zarazem oczyszcza nosek maleństwa. Moim zdaniem jest to niezbędnik każdej mamy, która chce zadbać o m.in. prawidłowe oddychanie dziecka.

Re: Wyprawka dla dziecka

Post: 20 kwie 2018, 9:44
autor: ewabielen
Wyprawka dla dziecka to bardzo ważna sprawa, lepiej są przygotować wcześniej, żeby na koniec nie było stresu. Moja siostra dosyć szybko kompletowała swoją a ja staram się znaleźć jeszcze coś dla siostrzenicy, żeby była jeszcze bardziej szczęśliwa od samych narodzin. Wymyśliłam, że musi mieć swoją przytulankę, oczywiście, żeby wiedziała od kogo ją dostała :) Pamiętam, że przeglądałam różne wpisy na ten temat, tutaj jest sporo informacji http://podamto.pl/przytulanki-dla-niemo ... oj-dziecka może pomoże w znalezieniu nowych pomysłów.