Forum na sprzedaż

Jakie ubezpieczenie domu?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Jakie ubezpieczenie domu?

Postautor: rafal31 » 08 mar 2018, 17:17

Czy moglibyście doradzić coś sprawdzonego w zakresie ubezpieczeń domów? Zastanawiam się właśnie nad czymś sprawdzonym w tym zakresie. W oko wpadło mi to ubezpieczenie domu na ubezpieczeniaonline.pl... Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za porady, przydadzą mi się z całą pewnością Smile
rafal31

Re: Jakie ubezpieczenie domu?

Postautor: Cherry » 09 mar 2018, 12:09

Chyba najlepsze jest ubezpieczenie majątkowe, zależy jaką opcję wybierzesz.
Cherry

Postautor: Inatka93 » 28 maja 2018, 10:14

Moim zdaniem na ubezpieczeniu majątkowym nie powinniśmy oszczędzać. Zdarza się, że akurat w naszym domu zaistnieje sytuacja, której nie obejmuje ubezpieczenie i co wtedy? Musimy samodzielnie pokryć straty. Dlatego warto przejść się do Ubezpieczenia Warszawa i dowiedzieć, jaki wariant wybrać. Pani Edyta pracująca dla znanej marki Aviva to kompetentny doradca, sympatycznie i rzeczowo tłumaczy zawiłości ewentualnej umowy. Odpowie z radością na każde zadane jej pytanie.
Inatka93

Postautor: lulka87 » 03 cze 2018, 9:44

Jeśli nadal szukasz ubezpieczenia warto zapoznać się z http://www.ubezpieczenianazycie.edytadziankowska.pl Oferta jest bardzo rozbudowana i atrakcyjna. Sama myślę o ubezpieczeniu domu. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć dlatego każdy powinien ubezpieczyć siebie, rodzine i swoj majątek.
lulka87

Wróć do Forum ogólne