Praca z językiem Niderlandzkim

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dawid_1987
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 23:10

24 lip 2018, 23:12

Witam,

Po 15 latach pobytu w Holandii zastanawiam się nad powrotem do Polski. W tym celu chce się zorientować jakie są moje szanse na Polskim rynku pracy (okolice Katowic, Gliwic, Rybnika) i jakich zarobków mogę się mniej więcej spodziewać.

Mam 31 lat. 10 lat doświadczenia w payroll'u. Trzy lata doświadczenia w robieniu różnego rodzaju analiz w Excell'u. Dwa lata doświadczenia w zarządzaniu programem do robieniu wypłat (ulepszanie kontroli, zmiana parametrów obliczania wypłat, ulepszanie procesów itd.).

Aktualnie pracuje jako Business Consultant Hrm & Payroll w 130 osobowej firmie (usługi BPO). Język Niderlandzki nie sprawia mi w pracy problemu, niestety nie wiem jaki mam oficjalnie poziom (wydaje mi się że B2).

Mam ukończona w Holandii szkołę średnią (Administrator) i dwa kursy w kierunku payroll'u. Ostatni kurs na poziomie szkoły wyższej, jest to jeden z modułów który jest też w programie na pełnych studiach, niestety nie mam ukończonych studiów.

Jeśli ktoś się orientuje w temacie lub wie gdzie się orientować to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Dawid
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa