Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Jak znaleźć pracę, jesli nic się nie umie robić?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Jak znaleźć pracę, jesli nic się nie umie robić?

Postautor: sarek » 08 cze 2018, 8:42

Nic nie umie robić? Pozwolę się nie zgodzić. Zawsze ktoś ma swoje mocne i słabe strony. Trzeba tylko je odnaleźć. Jeśli natomiast ktoś nie ma pomysłu, gdzie mógłby poszukać pracy, mogę polecić firmę sprzątającą Stanbest: stanbest.pl Słyszałem, że ostatnio poszerzają zasięg działalności i utworzyli trochę nowych etatów.
sarek

Postautor: ramzes » 10 lip 2018, 11:27

Wystarczy porobić kursy lub jakieś uprawnienia. Najprostszy sposób według mnie.
ramzes

Postautor: Martin » 06 sie 2018, 7:16

W takiej sytuacji zawsze można podnieść swoje kwalifikacje np. biorąc udział w szkoleniach
chociażby z kompetencji miękkich 4grow.pl/szkolenia/wystapienia-publiczne-szkolenie-prezentacje-szkolenia

Warto zainteresować się tematem bo takie szkolenia można zrefundować! Wartościowa wiedza,
nowe umiejętności dają pewność siebie no i faktyczne cenione narynku narzędzia takie jak autoprezentacja!
Martin

Postautor: Mongolka » 30 sie 2018, 23:07

Chodzić na szkolenia, uczyć się, rozwijać a nie siedzieć w mijescu. To jest podstawa. Ja po kursie na event managera emtg.pl/ szybko znalazłam pracę. Ale to się trzeba doszkalać a nie czekać na cud
Mongolka

Postautor: Neolithicnl » 11 wrz 2018, 17:37

Mam niewielkie doświadczenie w tym obszarze. Dlatego też ciężko będzie mi coś doradzić.
Neolithicnl

Postautor: bayka » 17 wrz 2018, 20:33

Trzeba umieć się zareklamować i sprzedać, czyli radzę ci poćwiczyć autoprezentację. Pomocne mogą być wykłady Marcina Mańki, dzięki którym nauczysz się pewności siebie i radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Jeśli pracudawca zobaczy w tobie potencjał i chęć zaangażowania, to brak doświadczenia zejdzie na drugi tor. Pracodawca będzie chciał w ciebie zainwestować i wszystkiego cię nauczyć
bayka

Postautor: smagny » 30 wrz 2018, 20:33

Praca jako dozorca nie wymaga dużych umiejętności.
smagny

Postautor: ekonomka » 01 paź 2018, 19:42

Najważniejsze to nie mówić o sobie w ten sposób.. jeśli na prawdę nic nie umiesz to naucz się czegoś na własną rękę albo idź na studia.
ekonomka

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne