pomóżcie: wynagrodzenie - tamat na rozmowie kwalifikacyjnej

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
julcsi
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2010, 14:47

17 cze 2010, 14:52

Proszę o radę. Zapytano mnie na rozmowie kwalifikacyjnej o oczekiwane wynagrodzenie. Podałam stawkę (obliczoną na podstawie informacji z wiarygodnego źródła), ale potem dowiedziałam się, że mogłam spokojnie powiedzieć więcej. Ta sama firma zaprosiła mnie na druga rozmowę. Czy mam przy tej okazji poruszyć temat zarobków (że jednak życzyłabym sobie więcej), czy poczekać, aż będę pewna, że mnie wezmą i dopiero wtedy podbić stawkę?
Jak myślicie?
Awatar użytkownika
go-praca
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

23 paź 2010, 18:33

Temat widać trochę po terminie, ale się wypowiem nie można a nawet nie wypada targować się o pensję na drugiej rozmowie o pracę jak już wcześniej przedstawiłaś oczekiwane wynagrodzenie, ja teraz zaczniesz wyciągać ten temat to pracodawca może Ciebie spuścić z wodą, ja np. na jego miejscu bym tak zrobił, prowadzę małą działalność a ludzi powiem szczerze jest dużo do pracy, ale większość z nich nie ma żadnych ale to żadnych kwalifikacji a i wymagania ma ogromne, ale i jest gro ludzi co posiada potrzebne umiejętności i tylko z takimi rozmawiam ale sytuacji że pracownik na początek zgadza się na pensje nr. 1, nic jeszcze nie zrobił a negocjuje pensję nr. 2, dziękuję mu za współpracę której nie było.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa