Re: CV na zamówienie?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

29 lis 2013, 12:12

Ja wolę swoje dokumenty aplikacyjne przygotować sama. Oczywiście, że specjaliści przygotują je zupełnie inaczej, ale przy takiej wiedzy, jaką oferuje internet, ilości szablonów, jakie oferuje Word ;) każdy jest w stanie stworzyć własne dokumenty aplikacyjne i nie ma potrzeby wydawać na to pieniędzy. Co więcej wydaje mi się, że takie "profesjonalne" CV są standardowe, żeby nie powiedzieć sztampowe, a przecież chodzi też o oryginalność. Uważam, że pewne rzeczy zleca się specjalistą (jak finanse - doradztwopodatkowe-drezdenko.pl), a innych nie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
MonikaZiomek
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:08
Lokalizacja: Warszawa

01 gru 2013, 12:18

Przygotować dobre CV i list motywacyjny, to przecież nic trudnego biorąc pod uwagę to, iż w internecie jest mnóstwo wzorów ! Ludzie, nie dajcie się naciągać, tylko ruszcie głową.
Awatar użytkownika
znajdek
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2014, 17:43

25 lip 2014, 10:09

Warto jednak skorzystać z różnych porad w sieci, aby mieć pewność że to co napiszemy jest poprawne. Ja znalazłam ostatnio świetny artykuł o tym jak napisać podanie o pracę, który znacząco mi to ułatwił. Skoro już mamy dostęp do takiego źródła wiedzy jakim jest internet, to z niego korzystajmy ;-)
Awatar użytkownika
MaciejBac
Posty: 8
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:40

29 lip 2014, 08:06

Naprawdę uważacie, że warto zlecić komuś napisanie CV? Przecież to nie jest już takie skomplikowane, a do tego w internecie można znaleźć wiele porad. Przykładowo w tym artykule pokazano jak napisać CV i chyba takie porady będą wystarczające, by samemu zająć się takim tematem. Jeżeli ktoś nawet CV nie potrafi napisać, to nie wiem czy się nadaje do jakieś poważniejszej pracy.
Awatar użytkownika
srokaa
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2014, 09:51

18 sie 2014, 09:59

Czytałem o tym tutaj praca.gratka.pl/poradnik/art/profesjonalne-cv-na-zamowienie-usluga-ktora-ma-coraz-wiecej-zwolennikow-11703.html Z jednej strony warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, z drugiej takie życiorysy budzą wiele zastrzeżeń. Ja osobiście nie widzę w tym nic dziwnego i zaskakującego. Jeżeli w CV zgadza się z profilem kandydata to jest to po prostu zlecenie "roboty" profesjonaliście
Awatar użytkownika
marcelanowak
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2014, 11:09

25 sie 2014, 13:44

Trzeba być niezłym baranem, żeby zlecać pisanie CV:D po drugie to samo CV nie pomoże, na rozmowie trzeba się dobrze zaprezentować. Ja złożyłam swoje CV na stronie fr.net.pl w ten sposób dostałam prace.
Awatar użytkownika
aldo3434
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2014, 10:33

10 wrz 2014, 10:44

Tak, takich ogłoszeń coraz więcej. W sumie jakby ktoś za 3 dyszki miał pomóc i napisać to profesjonalnie, to czemu nie?
Awatar użytkownika
AleksandraS
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2014, 13:27

02 lis 2014, 17:28

marcelanowak pisze:Trzeba być niezłym baranem, żeby zlecać pisanie CV:D po drugie to samo CV nie pomoże, na rozmowie trzeba się dobrze zaprezentować.
Nie każdy lubi stres związany z prezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a przecież trzeba się dobrze zaprezentować.

Słyszeliście o możliwości wynajęcia Kandyducha: http://praca.gratka.pl/kandyduch/ , czyli takiej kopii nas samych właśnie na potrzeby takiej rozmowy?
Interesujące, prawda?
Awatar użytkownika
siddil
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2014, 13:35

09 lis 2014, 13:37

Nie. Po przeczytaniu poradnika https://interviewme.pl/blog/curriculum- ... -elementow nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości. Musisz tylko uwierzyć w siebie.
Awatar użytkownika
wiatrr
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2014, 17:58

11 lis 2014, 18:03

Napisać samodzielnie CV i list motywacyjny to nic trudnego. W szkole robiliśmy to wiele razy i to jest chyba jedna z niewielu rzeczy, której nauczyłem się w szkole i która przydaje mi się w życiu.
Ważną sprawą jest żeby CV się wyróżniało.


------------------------
Indywidualnie dopasowany trening osobisty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa