Inwestowanie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
vipcentrum
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2017, 18:25

27 kwie 2017, 18:29

Dzięki wielkie za rady :) Przyda się na pewno :)
Awatar użytkownika
Uaugha
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2017, 09:31

23 sie 2017, 08:42

Inwestycja w nieruchomości - jak najbardziej, jak wspomnieli inni wyżej to chyba wciąż jedna z najpopularniejszych opcji. Od siebie dorzucę namiary na http://falonieruchomosci.pl/ oferują zarządzanie nieruchomościami i różne podobne usługi, sprawdzona firma, może się przydać
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2017, 07:24

23 sie 2017, 10:08

Inwestycja w nieruchomości - brzmi bogato. Jakimi kwotami trzeba dysponować, żeby móc się za takie inwestycje zabierać?
Awatar użytkownika
alaklara
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2016, 18:44

27 sie 2017, 17:37

Trzeba odkładać pieniądze, ja staram się robic to regularnie. Sprawdzcie sobie ofertę http://www.viennalife.pl dają dostęp do bardzo dobrych produktów oszczędnościowych, a także ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych. Posiadanie nadwyzki w domowym budżecie to duży komfort.
Awatar użytkownika
kom35
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2017, 11:59

29 sie 2017, 12:23

W temacie inwestycji w nieruchomości godnych uwagi sprawdziłbym między innymi ofertę - tanie mieszkanie wrocław. Oferty dotyczą w rzeczywistości nie tylko Wrocławia, a także dwóch osiedli w Krakowie. W mojej opinii, znacznie wybiegają one ponad standard, są zdecydowanie atrakcyjnym wyborem.

Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Chris88
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2017, 16:44

01 wrz 2017, 17:15

Ja jestem zdania, że obecnie kopanie bitcoin jest bardzo opłacalne... Inwestycja może i wymaga pewnych nakładów, ale jest to według mnie naprawdę dość dobra opcja na zarobienie niemałych pieniędzy :)
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 29
Rejestracja: 04 sie 2017, 20:00

16 wrz 2017, 00:43

Patrząc z perspektywy roku stwierdzam, że lepiej byłoby się gdzieś zahaczyć i nie płacić podatków? Brzmi jak utopia. Możliwości inwestowania jest jednak wiele, trzeba tylko wiedzieć, co się chce osiągnąć. Ja rozważam inwestycję w https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-usdpln, bo dzięki nim już sporo zarobiłem. Nie mówcie więc, że się nic nie da, jak się da.
Awatar użytkownika
jony26
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2017, 10:41

20 wrz 2017, 17:47

A ja od zawsze inwestowałam w nieruchomości. Kupuję mieszkania, które potem na siebie same zarabiają, ponieważ je wynajmuję. Gdy potrzebuję pieniędzy do sfinalizowania zakupu często korzystam z ofert Szybka pożyczka przez internet. Szybko, sprawnie, wygodnie i bez formalności ;)
Awatar użytkownika
MacieX822
Posty: 27
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:05

06 paź 2017, 12:33

Ktoś z was wspominał o inwestowaniu w nieruchomości i ja przy tym wariancie bym się trzymał. Jeżeli macie spory kapitał to polecam w to zainwestować. Jeżeli możecie zaanagażować wspólników to możecie nawet pomyśleć o własnym osiedlu mieszkaniowym, w obecnych czasach ceny takich nieruchomości idą strasznie w górę, więc na pewno na tym zarobicie. Do kompleksowej obsługi zarządzania takimi osiedlami i wspólnotami mieszkaniowymi polecam firmę Status - zarządzanie wspólnotą mieszkaniową warszawa zajmują się oni takimi rzeczami, głównie w Warszawie ale i też poza jej granicami
Awatar użytkownika
Biszniejszoj
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2017, 16:47

12 paź 2017, 16:51

A co myślicie o inwestowaniu w nieruchomości? Zastanawiam się nad ofertą http://www.mojdom.com.pl/. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo dobre rozwiązanie dla inwestorów. Ceny mieszkań głównie rosną z roku na rok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa