Inwestowanie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

01 paź 2015, 13:07

A ile pieniędzy trzeba minimum zainwestować? Ciekawi mnie bardzo ten temat i zaczynam się tym poważniej interesować.
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

05 paź 2015, 10:16

Ja także jestem ciekawa. W sumie to dobry sposób na dodatkowy zarobek.
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

22 paź 2015, 16:32

Zobacz sobie na klub-inwestorow.pl gdzie właśnie takie sumy jaką dysponujesz tam się inwestuje... na suwaku na stronie określasz sumę i czas inwestycji. Potem wyświetla CI się suma jaką zarobisz :) Proste i dla każdego jest to przystępna forma zarobku.
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

26 paź 2015, 13:30

maltanczyk pisze:Zobacz sobie na klub-inwestorow.pl gdzie właśnie takie sumy jaką dysponujesz tam się inwestuje... na suwaku na stronie określasz sumę i czas inwestycji. Potem wyświetla CI się suma jaką zarobisz :) Proste i dla każdego jest to przystępna forma zarobku.
Już słyszałam jakiś czas temu o Klubie Inwestorów, bo mój kuzyn tam inwestuje i bardzo sobie to chwali. Może najwyższy czas też spróbowac, a nie trzymac ciągle te pieniądze pod poduszką ;)
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

27 paź 2015, 14:36

A na jakiej zasadzi to działa? Można to znaleźć w sieci?
Awatar użytkownika
dankamajek
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2015, 23:03

17 lis 2015, 11:53

Moim zdaniem w ostatnich latach najpopularniejszym i najbardziej pewnym inwestowaniem, jest inwestowanie w nieruchomości. Te nigdy nie stracą na wartości, a nawet jeżeli to niewiele i na krótki czas, dlatego coraz więcej osób zabezpiecza się właśnie przez inwestowanie w nieruchomości. Ostatnio bardzo modne stało się kupno apartamentów nad morzem http://www.burco.plprzyznam że sami jesteśmy z mężem zainteresowani takim mieszkaniem, a te w ustroniu morskim i Rogowie podobają nam się najbardziej .
Awatar użytkownika
Marcelina
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2014, 11:05

16 gru 2015, 12:17

Tak naprawdę to wszytskie te inwestycje są ryzykowne , bez względu na to w co się inwestuje. Różnica jest tylko w ryzyku inwestycji i ilosci zainwestowanych pieniędzy. Jezeli ktoś ma ambicje na średnie ryzyko inwestycyjne, to może skorzystać np:
z Funduszu Stabilnego Wzrostu, o którym szczegółów można dowiedzieć się na stronie : http://www.novofundusze.pl/fundusze-inw ... o-wzrostu/.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2016, 11:33
Lokalizacja: Podbórz

15 sty 2016, 11:48

Staram się kierować zasadą 100 - Twoj wiek = ilość % twojego kapitału przeznaczonego na oszczędności jaki można zainwestować w bardziej ryzykowne inwestycje.
Awatar użytkownika
agatoos
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2013, 16:49

15 sty 2016, 13:14

Ja ze znajomym przymierzam się do otwarcia biura projektowego. Stawiamy na takie nowocześniejsze, z porządną drukarką 3D zortrax inventure, z dobrym sprzętem i oprogramowaniem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale jak ktoś wyżej powiedział, w każdym biznesie jest ryzyko, a już w dzisiejszych czasach to ciężko z czym kolwiek wystartować
Awatar użytkownika
porki
Posty: 15
Rejestracja: 07 mar 2016, 18:51

09 mar 2016, 19:38

Ja bym osobiście sobie dał spokój z funduszami inwestycyjnymi, na tym można było zarobić kilka lat temu. Teraz większość tych agresywnie inwestujących jest na stracie, a te "bezpieczne" dają zysk porównywalny z lokatą czyli bardzo mizerny. Jak masz kilka tysięcy na start to pomyśl o zainwestowaniu tego na własną rękę w złoto. Wystarczy kupić złote monety czy takie małe sztabki inwestycyjne i czekać na wzrost cen. A przy tym co się teraz dzieje ogólnie na świecie jest to całkiem prawdopodobne. Sprzedać zawsze możesz w miarę szybko, teraz są nawet skupy internetowe jak chociażby skup.zlota.pl jest też pełno kantorów itd, w których skupują złoto ale tam już różnie z cenami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa