Forum na sprzedaż

Inwestowanie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Inwestowanie

Postautor: Chris88 » 01 wrz 2017, 17:15

Ja jestem zdania, że obecnie kopanie bitcoin jest bardzo opłacalne... Inwestycja może i wymaga pewnych nakładów, ale jest to według mnie naprawdę dość dobra opcja na zarobienie niemałych pieniędzy :)
Chris88

Postautor: leos » 01 wrz 2017, 17:38

Moim zdaniem inwestowanie w nieruchomości się opłaca, szczególnie w takim większym mieście jak Kraków, Warszawa czy Wrocław. Oczywiście trzeba kupić mieszkanie w takiej cenie, żeby można było później na tym zarabiać, a nie dokładać. Nie na każdej nieruchomości można zarobić, ale jest to możliwe.
leos

Postautor: kiwi » 03 wrz 2017, 22:36

Teraz podobno opłaca się inwestowanie w nieruchomości.
Jednak ważna jest lokalizacja, na pewno dobrym miejscem na inwestycję jest Gdynia i mieszkania karwiny na osiedlu Viridis w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
kiwi

Postautor: heniutek » 16 wrz 2017, 0:43

Patrząc z perspektywy roku stwierdzam, że lepiej byłoby się gdzieś zahaczyć i nie płacić podatków? Brzmi jak utopia. Możliwości inwestowania jest jednak wiele, trzeba tylko wiedzieć, co się chce osiągnąć. Ja rozważam inwestycję w https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-usdpln, bo dzięki nim już sporo zarobiłem. Nie mówcie więc, że się nic nie da, jak się da.
heniutek

Postautor: jony26 » 20 wrz 2017, 17:47

A ja od zawsze inwestowałam w nieruchomości. Kupuję mieszkania, które potem na siebie same zarabiają, ponieważ je wynajmuję. Gdy potrzebuję pieniędzy do sfinalizowania zakupu często korzystam z ofert Szybka pożyczka przez internet. Szybko, sprawnie, wygodnie i bez formalności ;)
jony26

Postautor: MacieX822 » 06 paź 2017, 12:33

Ktoś z was wspominał o inwestowaniu w nieruchomości i ja przy tym wariancie bym się trzymał. Jeżeli macie spory kapitał to polecam w to zainwestować. Jeżeli możecie zaanagażować wspólników to możecie nawet pomyśleć o własnym osiedlu mieszkaniowym, w obecnych czasach ceny takich nieruchomości idą strasznie w górę, więc na pewno na tym zarobicie. Do kompleksowej obsługi zarządzania takimi osiedlami i wspólnotami mieszkaniowymi polecam firmę Status - zarządzanie wspólnotą mieszkaniową warszawa zajmują się oni takimi rzeczami, głównie w Warszawie ale i też poza jej granicami
MacieX822

Postautor: Biszniejszoj » 12 paź 2017, 16:51

A co myślicie o inwestowaniu w nieruchomości? Zastanawiam się nad ofertą http://www.mojdom.com.pl/. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo dobre rozwiązanie dla inwestorów. Ceny mieszkań głównie rosną z roku na rok
Biszniejszoj

Postautor: Ashley » 18 paź 2017, 13:57

Nie mam na ten temat zbyt szerokiej wiedzy. Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Ashley

Postautor: malgoska » 24 paź 2017, 18:11

A braliście kredyt na początek inwestowania? Mam pewien pomysł, ale potrzebuję kasy. Przeglądałam oferty i nie wiem, który wybrać na dużą kwotę. Macie jakieś doświadczenie? Znalazłam taką porównywarkę https://www.totalmoney.pl/. Muszę tam doczytać i coś wybrać.
malgoska

Postautor: sokoov5 » 25 paź 2017, 18:58

A może BTC? Tu są na przykład ciekawe informacje odnośnie gdzie kupić bitcoin :)
sokoov5

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne