Co lubicie robic po pracy?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

27 sty 2015, 11:25

aldik453 pisze:Po pracy spotykam się ze znajomymi i zazwyczaj razem coś robimy. Lubię również uprawiać sport, więc często chodzę na siłownię albo biegam :)
Ja po pracy lubię się odprężyć przy piwku albo pograć na konsoli. Sport uprawiam bardzo rzadko. No i lubię też zakupy. Ostatnio często w galeriach są przeceny, więc kusi kupować.
Najczęściej odwiedzam cropp i house, bo jeszcze ten wiek, że mogę sobie pozwolić. A Wy jakie sklepy najczęściej odwiedzacie?
Awatar użytkownika
Danielek
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2015, 19:01

28 sty 2015, 19:06

Ja studiuję zaocznie kierunek o którym zawsze marzyłam, duzo w związku z tym wyjeźdzam.
Maż realizuje się w sporcie - pływa, biega, chodzi na siłownie.No i jeździ razem ze mną ruiny ogladać.Właśnie wróciliśmy z gór.
________________
Piękne rzęsy norki
Awatar użytkownika
klewek
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2015, 10:41

29 sty 2015, 10:44

Po pracy uwielbiam spędzać czas z moim najlepszym przyjacielem Dingo. Dingo to owczarek niemiecki, którego przygarnęłam ponad pół roku temu. Gdy mam wolne często wybieramy się na wycieczki, długie spacery po plaży i bawimy się do upadłości ;).

____________
Najlepsze ekrany interaktywne warszawa
Awatar użytkownika
mecensen
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2015, 15:35

29 sty 2015, 15:37

Po pracy zajmuję się głównie domem, ale nie z musu tylko z przyjemności. Odkąd pamiętam uwielbiam mieć wokół siebie porządek. Na dzień dzisiejszy mogę się nazwać "perfekcyjna panią domu" ;).

_______________
Skuteczne czyszczenie grafitti warszawa
Awatar użytkownika
ciapciak
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2015, 10:07

30 sty 2015, 10:13

Odpoczynek ;) dobry obiadek przy TV :)
Awatar użytkownika
wpcontent
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:19

24 lut 2015, 17:27

Chillout, piwko TV i te sprawy.
Awatar użytkownika
donatella
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2015, 23:32

24 lut 2015, 23:35

Dla mnie najlepszą rozrywką po pracy jest oglądanie TV. Jestem kinomaniakiem i serialomaniakiem :) Uwielbiam polskie i francuskie produkcje, które są naprawdę dobrym kawałkiem kina.


___________________
Najlepsze akcesoria hodowlane
Awatar użytkownika
sebaglik79
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2015, 11:27
Lokalizacja: Opole

03 mar 2015, 10:35

Ja zimą głównie po pracy, książka, dobry serial, film, domowa siłownia, squash. Latem rower górski, kolarka, piłka nożna, badminton i wiele innych czynności:)
Awatar użytkownika
mozel
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 15:07

05 mar 2015, 15:13

Ja po pracy muszę się odprężyć. Wracam do domu, szybko coś jem, porywam żonę, bierzemy rowery i jedziemy przed siebie. Taka sytuacja nie zdarza się codziennie, ale raz w tygodniu zawsze urządzamy sobie rowerową wycieczkę.


-----------------------------
Oferujemy komfortowe przewozy osób z niemiec do polski
Awatar użytkownika
lessar
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:17

07 mar 2015, 21:18

Po pracy najczęściej gram z moimi dzieciakami w gry planszowe. Uwielbiam spędzać z nimi czas i bawić się. Jest to fajny sposób na odstresowanie po ciężkim dniu w pracy.


___________________
Fachowa rejestracja znaku towarowego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa