wymiana walut online

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Kamil.K12
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2018, 13:28

25 wrz 2018, 12:16

Nie wszystkie kantory online pobierają prowizje przy wymianie. Kantory internetowe ponoszą dużo mniejsze koszta niż kantory stacjonarne stąd ten kurs o wiele niższy. CO do prowizji to kantor w którym ja wymieniam (kantorekspert.pl) nie pobiera prowizji i mam tam wszystko za darmo. Kiedyś nawet zapytałem o to ich obsługę i Pan wytłumaczył mi, że zarabiają tylko na kupnie i sprzedaży waluty.
Awatar użytkownika
lukaszglinek
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:42

25 wrz 2018, 13:03

Kto nie sprawdzi, ten się nie dowie
Awatar użytkownika
Borysowa
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2018, 01:24

11 paź 2018, 12:21

Nie można czegoś krytykować ani chwalić nie mając o tym pojęcia. Ja wymieniałam w stacjonarnych kantorach walutę parę lat, z internetowych korzystam ok 3 lata. Skalę porównawczą więc mam jak również pewność że kantor online jest lepszą formą wymiany walut niż te tradycyjne. Bezpieczniej jest wymieniać bezgotówkowo i dużo taniej. Ponadto opcje dodatkowe- np. przelewy za granicę czy możliwość przewalutowania z odroczoną płatnością. Ogólnie dużo wygody.
Awatar użytkownika
Sisi
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:11
Lokalizacja: Jasło

06 maja 2019, 10:21

maltanczyk pisze:
> co sądzicie o kantorach internetowych? robią się coraz bardziej
> popularne... korzystacie?

Korzystam i jak dotąd bez żadnych problemów. Dla mnie to bardzo wygodna forma wymiany walut.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2019, 08:31
Lokalizacja: Siedlce

24 lip 2019, 08:34

Korzystałam kilka razy i wszystko przebiegło sprawnie. Pieniądze trafiły od razu na moje konto, nie musiałam z nimi nigdzie chodzić.
Awatar użytkownika
miłka
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:16
Lokalizacja: Świerk

30 wrz 2019, 10:20

Korzystam od czasu do czasu. Bardzo fajne rozwiązanie moim zdaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa