Rozwój zawodowy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Doradca_online_MUKE
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2015, 15:58

27 wrz 2015, 18:28

Witajcie!

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłem się na tym forum w ramach
kampanii informacyjnej skierowanej do wszystkich zainteresowanych
rozwojem zawodowym i direct sales. Chętnie przedstawię i omówię
korzyści oraz szczegóły współpracy z MUKE. Twórz z nami nową jakość na
rynku sprzedaży bezpośredniej!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do dyskusji w tym wątku.
Jestem do Waszej dyspozycji.

Daniel
Doradca online MUKE
muke.com.pl
Awatar użytkownika
MikNik
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2015, 22:41

07 paź 2015, 22:44

czym zajmuje się firma Muke, na czym ma polegać sprzedaż bezpośrednia?
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

09 paź 2015, 09:05

Rozwój zawodowy jest bardzo ważny, szczególnie w takich zawodach związanych z medycyną, gdzie ciągle się coś zmienia. Mój znajomy ciągle chodzi na szkolenia dla dentystów i ciągle się uczy.
Awatar użytkownika
Doradca_online_MUKE
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2015, 15:58

11 paź 2015, 16:17

MikNik pisze:czym zajmuje się firma Muke, na czym ma polegać sprzedaż bezpośrednia?
Witaj MikNik,
Firma MUKE produkuje stylowe, nowoczesne i rozbudowane systemy urządzeń do produkcji i przechowywania soków, sorbetów i smoothie. Praca z MUKE opiera się na sprzedaży bezpośredniej, tzw. direct sales. W skrócie polega to na sprzedaży produktów podczas zorganizowanych spotkań i prezentacji, a także na tzw. wyspach- punktach konsultacyjnych ustawianych np. w galeriach handlowych.
Daniel
Doradca online MUKE
muke.com.pl
Awatar użytkownika
natalioon12
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2015, 15:18

13 paź 2015, 15:28

Co z tego, że będzie szkolenie na temat rozwoju zawodowego, jak i tak pracy dalej nie będzie..
Awatar użytkownika
jurczak79.79
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2015, 19:34
Lokalizacja: Lublin

15 paź 2015, 19:37

Właśnie to problem większości, ludzie chcą się rozwijać, kształcić, ale później nic po tym nie mają. Potrzebna jest wiedza i praktyczna umiejętność, którą można nauczyć innych w poszukiwaniu zatrudnienia, działań dających środki do życia.
Awatar użytkownika
Marcelina
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2014, 11:05

15 gru 2015, 12:34

Bardzo dobrze, że ludzie chcą się rozwijać , lecz co za tym idzie z czasem będą chcieli więcej zarabiać i pracodawca musi się z tym liczyć. Ale wracając do tematu szkoleń to jeśli pracodawca nie bardzo ma pomysł na szkolenie i formę jego realizacji to może skorzystać pomocy osób , które się na tym znają. Na rynku jest wiele ofert, moim zdaniem najlepszą z nich jest obsługa programów lojalnościowych, oferowanych przez Motivation Direct. Szczegóły tej oferty można doczytać na http://www.motivationdirect.pl/stworz-w ... rzadzanie/ . Ktoś z Was miał może juz styczność programami ?
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

18 maja 2016, 13:31

Rozwój zawodowy i osobisty są bardzo ważne, zarówno przy szukaniu pracy, jak i potem, gdy już się pracuje, bo nie wolno tkwić w miejscu. Trzeba być między innymi pewnym siebie: http://www.alces.pl/jak-byc-pewnym-siebie/, bo to zdecydowanie wiele ułatwia i pozwala na lepsze radzenie sobie z przeciwnościami losu. No i pewni siebie ludzie (nie zadufani) są też inaczej postrzegani.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

19 maja 2016, 11:38

Zgadza się, pewność siebie dużo daje w życiu, człowiek nie siedzi jak szara myszka tylko ma odwagę działać.
Awatar użytkownika
helka
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2016, 07:26

07 lip 2017, 13:23

Również stoję przed wieloma wyborami - prowadzę bloga coachingowego od 3 lat i chcę zrobić duży krok naprzód - zacząć prowadzić szkolenia dla kobiet, które również posiadają własną dzialność gospodarczą i godzą to z macierzyństwem :) Wymyśliłam sobie filmik promocyjny, który chyba zamówię u http://teriston.pl/film-promocyjny/ i chciałabym w prostych słowach trafić do przedsiębiorczych mam. Stworzę miejsce spotkań, treningów z coachem i innych dodatkowych zajęć, żeby integrować matki i sprawić, żeby zjednoczone osiągały lepsze wyniki w swoich binesach. Co myślicie o takiej inicjatywie? Czy bylibyście chętni na takie zajęcia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa