Forum na sprzedaż

Gdzie kupić dobre kosmetyki?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Gdzie kupić dobre kosmetyki?

Postautor: kosmiczna » 17 lis 2017, 22:42

Najlepiej jest najpierw troszkę poczytać o kosmetykach,a później je kupować. Zajrzyj sobie na tego https://www.miskejt.pl/ bloga bo tam na pewno znajdziesz sporo recenzji rewelacyjnych kosmetyków. Ja bardzo często sobie tam zaglądam i dzięki temu wynajduje swoje perełki :)
kosmiczna

Postautor: isiamisia » 21 lis 2017, 12:42

Nie lepiej zostawić ten temat specjaliście?
isiamisia

Postautor: malaga » 21 lis 2017, 13:10

Polecam produkty od marki Golden Rose. Na pewno ich kojarzycie, bo maja bogate portoflio produktów - od produktów do makijażu, po lakiery, wody toaletowe, przybory do makijażu typu pędzle czy artykuły do demakijazu. Świetna jakość za dobrą cenę. Sprawdźcie ich portfolio: http://goldenrose.pl/ .
malaga

Postautor: veronea0987V » 22 lis 2017, 14:40

dobre kosmetyki to takie, które pasują do potrzeb naszej skóry, bardzo indywidualna sprawa, wiem jednak, ze wcale nie musza byc drogie, Ziajka daje rade :)
veronea0987V

Postautor: mami » 24 lis 2017, 14:40

Własnie, tak jak w tytule polecam kupowac dobre kosmetyki, sprawdzonych i renomowanych firm, używając jakies buble z supermarkietu mozna nabawic się alergii, uczuleń, a nawet trądziku. A nie wiem czy wiecie że trądzik jest bardzo trudny do wyleczenia. Mogą być też przebarwienia, czy waszym zdaniem krem skinoren na przebarwienia  nadaje się? Ktos stosował? Jakie opinie?
mami

Postautor: FrankieeFran » 29 lis 2017, 10:45

Ja to najczęściej korzystam z drogerii internetowych. Można tam fajne promocje wyhaczyć a i dostawa jest darmowa, oczywiscie przy pewnym progu cenowym :D Ostatnio jednak musiałam wybrać się do apteki po lek na trądzik. Z tym to jest dopiero przygoda... Na szczęście prześledziłam pół internetu zanim wybrałam odpowiedni lek. Zastosowałam się do zaleceń z bloga http://rajin.pl/acne-derm-opinia-o-podo ... a-tradzik/
FrankieeFran

Postautor: AnnaMarie711 » 29 lis 2017, 13:59

Jeżeli chodzi o trądzik to nie ma co na sobie próbować, tak mysle. W sumie to się też dotyczy kosmetyków i wszystkich leków, dlatego tez ja często zaglądam na tego typu blogi jakie wrzuciłaś. A na sam trądzik może warto wziąć davercin tabletki? Coś kiedyś obiło mi się o uszy o nich, ale też nie wiem czy to najlepsze wyjście
AnnaMarie711

Postautor: malgoska » 05 gru 2017, 15:10

A robicie sobie zabiegi tego typu http://princessacademy.com.pl/zabiegi/m ... ss-filler/ na zmarszczki? Jest to bardzo skuteczne, dużo bardziej niż zwykłe kosmetyki. Efekty są widoczne od razu, dlatego wiele osób się decyduje na taki zabieg.
malgoska

Postautor: mami » 15 gru 2017, 12:44

Ja już nie używam kosmetyków drogeryjnych, przerzuciłam się na produkty apteczne i widzę dużą różnicę, kondycja mojej cery znacznie się poprawiła. Szczególnie ze mam problemy z trądzikiem, także wolę nie eksperymentować. Zastanawiam się nad żelem skinoren, jakie są wasze opinie?
mami

Postautor: edna » 15 gru 2017, 16:15

Dla mnie ważna jest jakość, a nie miejsce zakupu.
edna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne