Forum na sprzedaż

Jak radzić sobie z zadłużeniem?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Jak radzić sobie z zadłużeniem?

Postautor: Assasin » 26 cze 2017, 8:30

to na pewno, chwilówka to najgorsze co można zrobić. Lepiej pójść do banku i tam porozmawiać z dobrym doradcą.
Assasin

Postautor: robert78 » 02 sie 2017, 15:34

Dzieki wszystkim za sugestie.
robert78

Postautor: Gloss88 » 08 sie 2017, 16:50

A może zostaw to specjalistom? To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy.
Gloss88

Postautor: Gabriello3 » 11 sie 2017, 17:06

Może zapytaj o to specjalisty? To jest moim zdaniem bardzo dobre źródło wiedzy.
Gabriello3

Postautor: palmo » 26 paź 2017, 12:24

A czy nie uważacie, że zaciąganie kolejnych zobowiązań na spłatę obecnych to raczej zdecydowanie nie jest rozsądne rozwiązanie? To prowadzi prostą drogą do pętli długów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że wyplątanie się z pętli długów jest coraz trudniejsze wraz z każdym kolejnym zobowiązaniem, które zaciągmy. Warto się więc w tym przypadku zastanowić nad zastosowaniem jakiegoś innego rozwiązania.

Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak na przykład transgraniczna upadłość konsumencka. Ja ostatnio poczytałem o tym trochę tutaj http://pokonajdlugi.pl/ i to wydaje się być naprawdę dość interesującym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy zacząć wszystko od nowa – bez długów (a przecież właśnie o to chodzi, prawda?) :) Jakbyście się zdecydowali na takie rozwiązanie, wystarczy przekonać sędziego, że nie jesteście w stanie spłacić swoich długów i po problemie :) Tylko pamiętajcie o wyciągnięciu odpowiednich wniosków, bo bez tego elementu istnieje duże ryzyko ponownego wplątania się w różnego rodzaju kłopoty finansowej.
palmo

Postautor: Cherry » 26 paź 2017, 12:47

Może kredyt konsolidacyjny? Przynajmniej wszystkie płatności są w jednym. tylko warto pomyśleć o jego ubezpieczeniu.
Cherry

Postautor: Marcel2 » 07 lis 2017, 21:09

Nawet z komornikiem można czasami wygrać. Można wykorzystać antywindykację, czyli uwolnienie się od zapłaty wierzytelności za pomocą środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych. Czy w Waszym przypadku są takie możliwości, to najlepiej sprawdzić w: http://antywindykacjaonline.pl/. Słyszałem o wstrzymaniu egzekucji komorniczej dzięki nim.
Marcel2

Postautor: smagny » 09 lis 2017, 13:47

Może rodzina pomoże. Chociaz też jest ciężko o pomoc.
smagny

Postautor: gloria08 » 17 lis 2017, 0:52

Zarządzania domowym budżetem można się nauczyć, ale potrzeba czasu i chęci. Ja na szczęście czas spłacania kredytów mam za sobą, teraz oszczędzam pieniądze i uczę się jak je inwestować. Mozna zaczać od prostego produktu finansowego np. od http://www.viennalife.pl/ oni udostępniają bardzo korzystne produkty oszczędnościowe.
gloria08

Postautor: malaga » 06 gru 2017, 14:57

Najwięcej długów powstaje z niezapołaconych mandatów. Trzeba więc spłacać je regularnie! Polecams korzystać z narzędzia https://zaplacmandat.pl/ , bo opłacamy dzieki niemu mandaty policyjne drogą online. Tzeba tylko podac swoje dane, serię czy numer mandatu i zlecic przelew. Prawda, że sprytne narzędzie?
malaga

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne