Szukam firmy oferującej kompleksowe usługi księgowość,konsul

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

30 lis 2014, 17:45

ja mogę polecić constans :) prowadzą mi księgowość zdalnie, a oprócz tego mają w swojej ofercie doradztwo ekonomiczne. jestem bardzo zadowolona z ich usług :)
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

15 gru 2014, 16:03

we wrocławiu mogę polecić financialluk. Profesjonalne biuro rachunkowe. Co prawda małe, ale dzięku temu mają super indywidualne podejście do klienta
Awatar użytkownika
miklus
Posty: 53
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:45

17 gru 2014, 12:47

ja korzystam z usług bde constans i jestem bardzo zadowolony. W pełni profesjonalnie no i z lokalizacją problemu nie ma
Awatar użytkownika
Jurekiwa
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:24

09 lut 2015, 14:27

Mam firmę więc swego czasu tez szukałem biura rachunkowego polecono mi księgowość warszawa włochy i nie żałuje. Kompleksowa obsługa miłe Panie wszystko na najwyższym poziomie :)
Awatar użytkownika
MateuszMak
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2015, 10:48

27 mar 2015, 10:54

Niestety nie miałem okazji korzystać z biura rachunkowego w Warszawie, natomiast - z tego co się orientuje ciekawą ofertę, posiada firma Asset z Rzeszowa http://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone- ... podatkowe/ . Jestem zwolennikiem biur stacjonarnych, ponieważ mogę w każdej chwili skonsultować się osobiście. Dla mnie to spore udogodnienie.
Awatar użytkownika
awisni
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2015, 17:07

01 lip 2015, 17:42

Zgadzam się z przedmówcami - księgowość powinna być w rękach firm/osób które naprawdę się na tym znają, jest to zawsze dobra inwestycja która zwraca się kiedy potrzebujemy nagle niestandardowego rozwiązania. Jestem przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem i nie raz się o tym przekonałem. Sam, jako że mieszkam w Trójmieście korzystam z usług biura rachunkowego Tax Free w Gdańsku i nie zawiodłem się.
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 lip 2015, 08:56

W takim razie warto skontaktować się z biurem rachunkowym Jaworzno, które prowadzi Teresa Sykulska. W swojej ofercie mają księgowość, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe, pomogą także w zeznaniach podatkowych oraz w sprawach związanych z kadrami i płacami.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

24 sie 2015, 09:31

Szczerze mogę zasugerować skorzystanie z biura księgowego mikołów jasta.pl. Oferują usługi księgowe, doradztwo, optymalizację podatkową itd. Ja jestem zadowolona ze współpracy.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

15 wrz 2015, 12:07

Biur księgowych zdecydowanie nie brakuje. Najlepiej poszukać we własnym mieście i poczytać opinie na temat danych biur w sieci.
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

05 paź 2015, 09:10

Najlepiej właśnie wybrać w mieście u siebie. Wtedy nie trzeba wysyłać dokumentów pocztą. Mojemu znajomemu w prowadzeniu finansów pomaga doradca podatkowy katowice z jasta.pl. Dzięki temu, że wybrał profesjonalistę, nie musi się już o nic martwić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa