Promocja aptek

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

24 kwie 2017, 11:04

Jak lokalna apteka to i reklama powinna być lokalna.
Awatar użytkownika
ramona
Posty: 21
Rejestracja: 03 maja 2017, 21:52

22 sie 2017, 12:29

Nawet jeśli to lokalna apteka to można równocześnie prowadzić sprzedaż online, co za tym idzie promować biznes w sieci. Wówczas dobrze zdają egzamin Google zakupy z AdWordsgroup.pl , ponieważ adwordsy już od pewnego czasu stanowią mocny trzon wszelkiej reklamy internetowej
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

28 mar 2018, 18:58

Stacjonarne apteki nie są gorsze od aptek internetowych. Ceny są równie atrakcyjne, posiadają duży wybór nie tylko leków ale i suplementów czy kosmetyków. Sami możecie sprawdzić bo właśnie takie są apteki Ziko https://www.ziko.pl/warszawa-apteki-drogerie-ziko/.
Awatar użytkownika
jackwelss39
Posty: 37
Rejestracja: 14 mar 2017, 17:55

28 kwie 2018, 14:27

Bardzo dobrze działają na pewno gazetki promocyjna. Ja często korzystam przed zakupami z takich reklam. Nie lubie oczywiście zbierać makulatury ale mam aplikacje Moja Gazetka w telefonie https://mojagazetka.com/gazetka-promocy ... smann.html Mają aktualne gazetki z wielu supermarketów i drogerii. W aptekach tez można by było takie coś może wprowadzić.
Awatar użytkownika
todos12
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:29

30 kwie 2018, 16:02

Ja to zawsze w aptekach internetowych kupuję bo taniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa