Usprawnienie komunikacji w firmie

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz79
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2014, 08:44

31 sie 2017, 11:05

Witam, czy korzystacie w swoich firmach z oprogramowania, usprawniającego komunikację? Mam na myśli tego typu system - http://www.ideo.pl/rozwiazania-it/intra ... ewnetrzna/. Z tego co czytałem, intranet w firmie to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Aplikacja intranetowa jest miejscem, w którym zespoły projektowe/pracownicy dzielą się swoją wiedzą i efektami pracy. Poza tym, intranet pozwala na łatwiejszy dostęp do bieżących informacji, czy usprawnienie komunikacji pomiędzy pracownikami. System wiąże się też z redukcją kosztów związanych z korespondencją wewnątrz firmy. Może ktoś z Was ma tego typu system u siebie i mógłby opowiedzieć jak to wszystko wygląda w praktyce? Pytam, bo od dawna poważnie zastanawiam się nad wdrożeniem takiego rozwiązania do swojej firmy.
Awatar użytkownika
koala
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2017, 08:25

07 wrz 2017, 08:41

Ja z kolei zastanawiam się nad przypisaniem drugiego, firmowego numeru do mojego telefonu. Ma dwa wejścia SIM, więc nie będzie to problemem, ale nie wiem, czy zdecydować się na kartę czy na abonament i jakiego operatora wybrać. Teraz z pierwszym numerem jestem w Play, ale nie wiem, czy jest to korzystna oferta. Tutaj https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... ie-do-plus porównywałam sobie oferty doładowań na kartę i chyba będę musiała zmienić operatora. :) Myślę, że drugi numer to dobry pomysł, bo kontakty biznesowe nie będą się mieszać z prywatnymi.
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

07 sie 2018, 18:52

u nas lepiej sprawdza się oferta na abonament niż na kartę.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

21 sie 2018, 15:20

My też mamy telefony na abonament, to dużo bardziej wygodne rozwiązanie. Jeśli chodzi o konkretną ofertę to korzystamy z sieci Otvarta. Umowa na czas nieokreślony, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i aż 6 GB internetu w pakiecie. A miesięczny koszt to tylko 17.99 zł miesięcznie.
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

28 sie 2018, 19:15

no właśnie dusia ja tak przeglądałem ostatnio ofertę tego operatora Otvarta. Za 2 miesiące kończy mi się umowa u obecnego operatora i planuję zmianę. Gdybym decydował się na Otvartą to pewnie wybrałbym ten abonament za 13,99 zł miesięcznie bo smsów nie piszę wcale a zależy mi tylko na nielimitowanych rozmowach do wszystkich sieci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa