Forum na sprzedaż

Kredyt

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Kredyt

Postautor: olexo » 18 gru 2017, 0:06

W firmę zawsze warto inwestować. Co do firmy, to o kredyt123 słyszałam same dobre opinie. Mama mojej koleżanki brała u nich kredyt na ślub jej brata i była bardzo zadowolona z ich oferty. Nam do tej pory udało się obyć bez kredytu ale auta do firmy trzeba by dokupić i chyba i my staniemy się ich klientami.
olexo

Postautor: Agusiek55 » 18 gru 2017, 13:19

Mam podobne zdanie, jeżeli nie rozwijacie swojej firmy to stoicie w miejscu, a stanie w miejscu to nic innego jak cofanie się. Jak firma Kredyt123 ma Ci pomóc w tym to jak najbardziej zdecyduj się na tą pożyczkę. Ja u nich brałam raczej mniejsza kwotę niż Ty chcesz pewnie wziąć bo parę tysięcy kredytu gotówkowego, ale wszystko było ok. Po krótkiej konsultacji otrzymałam bardzo szybko pieniądze
Agusiek55

Postautor: aniaola37 » 10 sty 2018, 23:36

Według mnie naprawdę warto jest spróbować zainwestować we własną działalność. Najwyżej CI się nie uda, no trudno. Ja sama brałam nie tak dawno pożyczkę na firmę w https://bosspozyczka.pl/kredyt-na-start ... wych-firm/ i udało mi się dość szybko spłacić. Ułatwiło mi to dość mocno start
aniaola37

Postautor: kejti » 26 sty 2018, 8:51

Potwierdzam. Również słyszałam same superlatywy o kredyt123. Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona, że firma pożyczkowa jak tak ceniona. Sprawdziłam ich stronę www z ciekawości i muszę przyznać, ze jest bardzo czytelna i rzetelna a dostępne na niej artykuły nawet największemu laikowi wyjaśnią wiele kwestii. Jak dla mnie bomba, jeżeli będę potrzebować pożyczki to na pewno tam.
kejti

Postautor: prafo » 04 lut 2018, 14:49

Jeśli chcesz kupić auta do firmy to polecam kredyt na zakup środka transportu w banku Raiffeisen. Na spłatę masz 7 lat i nie muszą to być nowe pojazdy.
prafo

Postautor: Arina » 07 lut 2018, 16:22

Większość z nas w różnych sytuacjach życiowych zmuszona jest do sięgnięcia po kredyt. Bez pomocy doradcy finansowego, trudno jest nam wybrać odpowiednie rozwiązanie. W związku z czym bardzo fajną opcją może okazać się tutaj kalkulator kredytu, dostępny na http://www.finai.pl/blog/kalkulator-kredytowy/kalkulator-kredytowy-czego-sie-z-niego-dowiesz . Pozwoli nam on bowiem na szybkie wybranie takiego produktu finansowego, który będzie optymalnie dopasowany do naszych potrzeb.
Arina

Postautor: KingaDrajkosia » 13 lut 2018, 11:53

teraz jest sporo takich darmowych kalkulatorów
KingaDrajkosia

Postautor: kasiunia » 13 lut 2018, 15:54

W dzisiejszych czasach bez kredytu nie da się rozwijać większości firm.Ktoś powie ,że da się... tak ale dużo wolniej a inni już będą daleko w przodzie.Jeżeli więc czujesz ,że potrzebny będzie Ci kapitał czym prędzej porozmawiaj ze swoim doradcą w banku.Jeśli tam będziesz mieć problemy warto zwrócić się do pośrednika kredytowego - np. IQ Banque .U pośredników mają oferty z wielu banków i z pewnością dobierze się ofertę do waszych potrzeb, pzdr
kasiunia

Postautor: maja123 » 11 kwie 2018, 7:19

Świetną alternatywą dla kredytów w banku są pożyczki pozabankowe. Chcąc zaciągnąć szybką pożyczkę, bez zbędnych formalności, warto zdecydować się na chwilówkę. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby jej spłaty nie rozkładać na raty, gdyż jak udało mi się przeczytać na https://pl.getbucks.com/blog/jak-dziala ... i-na-raty/ - staje się wtedy zupełnie nieopłacalna!
maja123

Wróć do Własna działalność