Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Dobre biuro podatkowe Gliwice

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Dobre biuro podatkowe Gliwice

Postautor: Aresn06 » 16 sty 2018, 1:10

Biur rachunkowych jest masa. Nie wiadomo tak naprawdę jakiemu zaufać.
____
nowoczesne akcesoria kuchenne
Aresn06

Postautor: dusia » 22 sty 2018, 15:04

Może popytaj wśród znajomych ? Ja tak trafiłam do swojego obecnego biura podatkowego i jestem mega zadowolona ale już miałam pewność, że są okej. Jestem ze Śląska ale z okolic Sosnowca, jeśli pasują Ci też te rejony to mogę podesłać namiar :)
dusia

Postautor: jastrząb » 24 sty 2018, 16:16

ja jestem z Gliwic i od jakiś 2 lat prowadzę księgowość w biurze doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Szczerze mogę ich polecić są profesjonalni, terminowi i uczciwi. Zresztą działają w branży już ponad 20 lat więc doświadczenie mają spore :)
jastrząb

Postautor: dusia » 05 lut 2018, 7:57

jastrzab chciałam polecić dokładnie tą samą firmę :) oni ogólnie są dość znani w regionie, istnieją już bardzo długi czas i mają dobre opinie wśród klientów. U mnie prowadzą kompleksową księgowość firmy, znajomemu też co roku pomagają w staraniach o zwrot podatku VAT z UE.
dusia

Postautor: dusia » 05 mar 2018, 12:18

fajnie, że udało się z nimi umówić :) na pewno będziesz zadowolona. Poza tym jak w przyszłości będziesz zatrudniać pracowników to mają też w swoim zespole specjalistę do spraw personalnych :)
dusia

Postautor: malgoska » 09 mar 2018, 17:25

Teraz dobrym rozwiązaniem dla firm jest taki https://wfirma.pl/ system księgowości internetowej. Można w nim samodzielnie wystawiać faktury, rozliczać pracowników. Jest to tanie i wygodne rozwiązanie. W taki sposób szybko można zarządzać firmą.
malgoska

Wróć do Własna działalność - DG, spółki, franczyza