Strona 1 z 1

Fotografia ślubna

Post: 09 lut 2018, 15:04
autor: heniutek
Czy Waszym zdaniem współpraca z profesjonalnym fotografem to dobry pomysł? Wiele osób, jakie znam woli zaoszczędzić na fotografie, zamiast zapłacić większe pieniądze profesjonaliście, który zagwarantuje najwyższą jakość usług. Różne ciekawe portfolio znalazłem na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/Katowice, ... esele.html ale zastanawiam się na ile ten biznes jest w ogóle opłacalny, ponieważ obecnie zdjęcia jest w stanie zrobić praktycznie każdy. Co sądzicie na ten temat?

Re: Fotografia ślubna

Post: 12 lut 2018, 10:27
autor: monpra
ze slubu zostają 3 pamietki : wspolmalzonek, obraczka i zdjęcia,
wiec wydaje mi się ze warto zainwestowac
http://www.knightsbridge-escorts-girls.co.uk/

Re: Fotografia ślubna

Post: 15 lut 2018, 8:47
autor: sowa
Uważam, że jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to trzeba wybrać możliwie najlepszego fotografa. Takie zdjęcia są przecież pamiątką do końca życia. Dlatego polecam Wam zapoznać się z ofertą pana Pawła Seelieba: http://www.pawelseelieb.pl/. Na jego stronie znajdziecie wiele zdjęć przez niego wykonanych, dzięki którym łatwiej będzie Wam podjąć decyzję o wyborze.

Re: Fotografia ślubna

Post: 16 lut 2018, 8:25
autor: jackwelss39
A macie może już załatwiony samochód do ślubu? Wiem, ze na głowie jest bardzo wiele, jednak trzeba zainteresować się także takimi detalami jak odpowiedni pojazd do ślubu. Ja jeszcze mam sporo czasu do mojego wesela, jednak już wybrałem odpowiedni samochód. Pojedziemy złotym mustangiem od https://goldencars.com.pl na nasz slub :)

Re: Fotografia ślubna

Post: 19 lut 2018, 15:41
autor: pracuśja
A co z zaproszeniami ślubnymi, zależy wam na czasie? Jeśli tak to już podpowiadam. My się troszkę zgapiliśmy, ale na szczęście trafiliśmy na kolekcje ślubne od diamond-wedding Do wybranych wzorów mogliśmy dodać listę gości. Dzięki temu mieliśmy problem z głowy z odręcznym wypisywaniem. Pytałem czy się wam śieszy, bo my dostaliśmy już po 5 dniach wszystko elegancko wypełnione gotowe do wysyłki. Szybciej się chyba nie da - super.

Re: Fotografia ślubna

Post: 18 kwie 2018, 15:38
autor: sowa
A czy wiecie, jaką umowę podpisać z fotografem? Moim zdaniem jest to bardzo istotna kwestia. Warto poczytać wcześniej na ten temat w sieci, poszukać przydatnych informacji. Odsyłam do artykułu https://www.wesele-slub.com/umowa-z-fotografem/, może się on okazać całkiem przydatny.

Re: Fotografia ślubna

Post: 11 maja 2018, 15:04
autor: babeczka
Jeżeli szukacie dobrego fotografa na wesele to zobaczcie sobie tę stronę
http://mimofoto.pl/
Planujecie fotobudkę? To też ważne aby to było ustalone aby później nie było niespodzianek:)
Generalnie fotobudka jest super sprawą więc koniecznie to przemyślcie.

Re: Fotografia ślubna

Post: 13 maja 2018, 18:06
autor: Tango
Wybór odpowiedniego fotografa jest bardzo ważny, w końcu wesele ma się tylko raz (przynajmniej teoretycznie :)). Ja długo szukałam fotografa, który uwieczni najważniejsze chwile w moim życiu. W podjęciu decyzji bardzo pomogły mi porady ślubne z Magazynu Wesele. Znalazłam tam mnóstwo informacji dotyczących organizacji ślubu i wesela, które przydały się podczas przygotowań.

Re: Fotografia ślubna

Post: 15 maja 2018, 15:37
autor: Toska
U nas na weselu będzie fotograf ale chcemy też wynająć fotobudkę -
Myślę, ze to świetna sprawa i sprawi wiele radości gościom. Coraz więcej par decyduje się na tego typu atrakcję na swoim weselu.A wy co o tym sądzicie?

Re: Fotografia ślubna

Post: 02 lip 2018, 11:20
autor: Loka34
A czy Waszym zdaniem oprócz fotografa na weselu powinna być także fotobudka albo foto-lustro? Mi wydaje się, że jest to całkiem niegłupi pomysł, bo goście czasami lubią oderwać się od tańca i porobić sobie właśnie takie wyjątkowe, śmieszne zdjęcia. A Wy jak sądzicie?