Strona 1 z 1

Fotografia ślubna

Post: 09 lut 2018, 15:04
autor: heniutek
Czy Waszym zdaniem współpraca z profesjonalnym fotografem to dobry pomysł? Wiele osób, jakie znam woli zaoszczędzić na fotografie, zamiast zapłacić większe pieniądze profesjonaliście, który zagwarantuje najwyższą jakość usług. Różne ciekawe portfolio znalazłem na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/Katowice, ... esele.html ale zastanawiam się na ile ten biznes jest w ogóle opłacalny, ponieważ obecnie zdjęcia jest w stanie zrobić praktycznie każdy. Co sądzicie na ten temat?

Re: Fotografia ślubna

Post: 12 lut 2018, 10:27
autor: monpra
ze slubu zostają 3 pamietki : wspolmalzonek, obraczka i zdjęcia,
wiec wydaje mi się ze warto zainwestowac

Re: Fotografia ślubna

Post: 15 lut 2018, 8:47
autor: sowa
Uważam, że jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to trzeba wybrać możliwie najlepszego fotografa. Takie zdjęcia są przecież pamiątką do końca życia. Dlatego polecam Wam zapoznać się z ofertą pana Pawła Seelieba: http://www.pawelseelieb.pl/. Na jego stronie znajdziecie wiele zdjęć przez niego wykonanych, dzięki którym łatwiej będzie Wam podjąć decyzję o wyborze.

Re: Fotografia ślubna

Post: 16 lut 2018, 8:25
autor: jackwelss39
A macie może już załatwiony samochód do ślubu? Wiem, ze na głowie jest bardzo wiele, jednak trzeba zainteresować się także takimi detalami jak odpowiedni pojazd do ślubu. Ja jeszcze mam sporo czasu do mojego wesela, jednak już wybrałem odpowiedni samochód. Pojedziemy złotym mustangiem od https://goldencars.com.pl na nasz slub :)

Re: Fotografia ślubna

Post: 19 lut 2018, 15:41
autor: pracuśja
A co z zaproszeniami ślubnymi, zależy wam na czasie? Jeśli tak to już podpowiadam. My się troszkę zgapiliśmy, ale na szczęście trafiliśmy na kolekcje ślubne od diamond-wedding Do wybranych wzorów mogliśmy dodać listę gości. Dzięki temu mieliśmy problem z głowy z odręcznym wypisywaniem. Pytałem czy się wam śieszy, bo my dostaliśmy już po 5 dniach wszystko elegancko wypełnione gotowe do wysyłki. Szybciej się chyba nie da - super.