Własny biznes

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xomesi
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:03

11 maja 2009, 15:11

Oto Twoja okazja do zarobienia pieniędzy, niezależnie czy to będzie drugie źródło czy podstawowe....Możesz łatwo zarobić 1000 zł tygodniowo poświęcając tylko 10 godzin Twojego czasu! Możesz dodatkowo zarobić nawet 5000 zł, jeśli masz życzenie poświęcić pełny wymiar godzin. Cała praca jest wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer, natomiast jest zapewnione pełne szkolenie on-line. W 30-dniowym okresie próbnym, nie masz nic do stracenia. Zacznij robić pieniądze dziś Wyślij e-mail przemekknurow@gazeta.pl
Awatar użytkownika
adamowski_j
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:12

29 wrz 2018, 17:03

Każdy kto rozważa otworzenie własnego stoiska targowego powinien szczególnie zadbać o jego wygląd. To inwestycja, która bardzo szybko się zwraca i procentuje przez cały czas prowadzenia stoiska. Wybór firm zajmujących się ich tworzeniem nie brakuje. Ja zaufałem firmie Berkano Expo , mają rewelacyjne stoiska targowe, co można zobaczyć na portfolio Współpracuję z nimi już od dawna i ta współpraca układa się pomyślnie. Właśnie przygotowujemy się do ustawienia następnego stoiska.
Awatar użytkownika
Kornelov
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2018, 22:31

10 paź 2018, 23:08

We własnym biznesie dla mnie podstawa to dobry crm (u mnie w firmie to akurat ], który pozwala przydzielać pracownikom zdania, ustalać opiekunów klientów i monitorować poziom realizacji obowiązków zespołu.
Awatar użytkownika
gabrysia21
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2018, 19:25

17 paź 2018, 18:41

No ja myślę nad salonem kosmetycznym. Jejku sporo rzeczy muszę kupić. Widziałam ciekawy sprzęt do depilacji w sklepie kosmetycznym Mimari taki własny, nie wypożyczany byłby fajnym pomysłem. Widziałam, że można go też wziąć na leasing Już po kilku zabiegach można pozbyć się zbędnego owłosienia. dziewczyny pewnie były by takimi zabiegami zainteresowane.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

22 paź 2018, 15:34

Jeśli decydujecie się na własny biznes to wydaje mi się, że bardzo ważną kwestią są nowinki technologiczne, które będziemy wprowadzać w swojej działalności... Zajrzyjcie sobie na stronę https://mobileclick.pl/kategoria/biznes/ , a znajdziecie tam naprawdę ciekawe rozwiązania. Wydaje mi się, że na pewno znajdziecie coś dla siebie i będziecie z tego faktu zadowoleni tak bardzo jak i ja ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa