Szukam pomocników do własnej działalności gospodarczej

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RóżowyStasiu
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2010, 17:51

09 mar 2010, 17:57

Witam

Dzisiaj ogladalem na discovery program o chinach i jako że jestem osobą która w ciagu chwili wpada na wspaniały pomysl wymyslilem jak zarobic pierwszy bilion dolarów.

Dokładnie nie pamietam o czym był program bo wypiłem 5 piw które kupiłem za rente mamy, ale mowili coś o tym że w chinach jest teraz chyba z trylion samotnych mężczyzn, wiadomo ogladam tez wiadomosci i wiem ze gospodarka chin rozwija sie z predkoscia swiatła, połączyłem to wszystko razem i kurwa wymyslilem uwaga ! - drukarke dla samotników która robi laske ! (połączenie technologii - drukarka i dołączona do niej maszynka do robienia loda/gały/laski)

I tu pojawia sie moja prosba ! osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze mna drogą prv, potrzebuje około miliarda zł na rozruch tego interesu, gwarantuje ze interes sie spłaci w ciagu 20 dni.

Pozdrawiam
Andrzej Nowak
Narodowy Instytut Matki i dziecka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa