Gdzie szukać profesjonalnych zleceniobiorców?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Getak.pl
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2010, 16:54

14 sty 2011, 15:23

Właśnie powstała nowa platforma, której głównym celem jest zrzeszenie profesjonalistów, mogących ze sobą wzajemnie współpracować. Wszyscy Zleceniodawcy mający istotną dla swojego przedsięwzięcia pracę do zlecenia, znajdą wartościowych zleceniobiorców, którzy zagwarantują rzetelne wykonanie powierzonych im zadań. Dzięki systemowi weryfikacji zleceniobiorców, ocenianych przez korzystających z ich usług, Zleceniodawca wie ile warta jest osoba/firma zgłaszająca się do przetargu. Co więcej, Zleceniodawcy – dla których posiadanie konta w serwisie nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami, sami mogą zapraszać do przetargu interesujące osoby, których portfolio mogą wcześniej przejrzeć.
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

12 gru 2013, 14:09

Ciekawa sprawa, na pewno zajrzę, ale mam pytanie - czy zleceniodawca, który dopiero założył swoje konto ma szanse na zlecenia, skoro jego wartość jest oceniana pod kątem opinii?
Pozdrawiam, ewerman.pl
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2014, 23:19

23 lip 2014, 19:03

Moim zdaniem powinno się odpowiednio wypozycjonować własną firmę, wtedy klienci szybciej Cie znajdą. Może zleć do Ditum.org bo oni naprawdę się na tym znają. Widziałem tutaj ich stronę www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html . Sądze że taka inwestycja by Ci pomogła.
Awatar użytkownika
wojciech_mir
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2014, 11:59

24 lip 2014, 12:04

Pewnie też skorzystam przy okazji ;)
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

31 mar 2015, 14:21

polecam ciekawą stronę, gdzie można znaleźć kompetentnych pracowników jak również dodać ogłoszenie oferty pracy :)
rekrutacyjna rewolucja
Awatar użytkownika
Maarek
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2015, 20:38
Lokalizacja: Wałbrzych

15 kwie 2015, 21:59

nataliakl pisze:Ciekawa sprawa, na pewno zajrzę, ale mam pytanie - czy zleceniodawca, który dopiero założył swoje konto ma szanse na zlecenia, skoro jego wartość jest oceniana pod kątem opinii?
Pozdrawiam, ewerman.pl
Nie doczytałaś. To wykonawcy zleceń mają być weryfikowani. Jeszcze by tego brakowało by potencjalni pracownicy wystawiali mi laurkę. :)
Awatar użytkownika
zelonik
Posty: 19
Rejestracja: 21 kwie 2015, 09:26

21 kwie 2015, 09:36

Na oferia.pl możecie znaleźć zarówno osoby chętne do wykonania zleceń jak i zleceniobiorców którym zależy na czasie i jakości :) jeśli szukacie np. kogoś od aranżacji ogrodów to wchpodzicie na dedykowaną podstronę z tej kategorii http://oferia.pl/zlecenia/ogrod/aranzacja-ogrodow
itd. zleceniobiorcy od razuy mogą wpisać stawkę za którą wykonają to zlecenie.
Awatar użytkownika
Wann
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2015, 10:46

24 kwie 2015, 10:54

Wiele osób szuka zleceniobiorców na branżowych forach i grupach dyskusyjnych - masz pewność, że trafisz tam na specjalistów. Dość popularne są również społeczności na Facebooku i Google + - jeśli do nich dołączysz zyskujesz kontakt z tysiącami speców w branży.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

30 lis 2015, 14:19

Wysoka jakość usług i przystępne ceny, zachęcą klienta aby wrócił i polecił firmę komuś innemu. Ostatnio dostałem namiary na firmę od usuwań wgnieceń z Katowic. Cena konkurencyjna i naprawa od ręki. Umawiałem się na 9 i o tej godzinie wjechał na warsztat a nie jak często bywa, "panie przyjedź rano zostaw samochód i dzwoń jutro po południu"
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

31 sty 2016, 13:04

Jest dużo takich stron z ogłoszeniami w necie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa