Promowanie firmy w Internecie, jak robić to skutecznie?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
rivix
Posty: 7
Rejestracja: 04 sie 2013, 12:37

04 sie 2013, 13:02

Jest to bardzo łatwe, wystarczy, iż zatrudnisz odpowiednią firmę do tego albo samodzielnie o wszystko zadbasz. Banery, ogłoszenia, reklama na często odwiedzanych stronach, być może jak przedmówca powiedział i forach branżowych. Freelancerzy chętnie też wykonują tego rodzaju zlecenia. Ja osobiście wszystko co potrzebuję zlecam biurowirtualnewarszawa.pl i tworzą dla mnie zarówno reklamę, jak i prowadzą moje biuro. :D
Awatar użytkownika
kasiaw90
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2013, 12:58
Lokalizacja: Warszawa

05 wrz 2013, 13:04

Polecam reklamę kontekstową ad sense i promocję linkami sponsorowanymi ad words. Chyba najskuteczniejsza forma promocji w sieci.
Awatar użytkownika
balon
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2013, 23:22

09 wrz 2013, 23:26

Google AdWords dziś rządzi. Największy plus to chyba to, że w kilka minut po stworzeniu pierwszej kampanii masz klientów i jakieś akcje, sprzedaż itp. Błyskawiczne efekty.

Wypróbuj, a chyba niczego lepszego nie znajdziesz...
Awatar użytkownika
Tomaslawa.krzysiak
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2013, 13:01

22 paź 2013, 13:09

Najlepiej skorzystać z usług firmy oferującej pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

16 sty 2014, 11:31

Warto "powrzucać" firmę do katalogów i reklamować ją na forach internetowych (oczywiście bez przesady ;) ). Możesz też zainwestować w kampanię AdWords, która zwiększa ilość osób odwiedzających stronę (niekoniecznie będzie się to przekładało na ilość klientów). Dobre efekty przynosi też pozycjonowanie - możesz je zlecić firmie, prawdopodobnie nawet tej, która wykonała dla Ciebie stronę. Skuteczne promowanie firmy wiąże się z wydatkami, ale pamiętaj, że istnieją formy dofinansowań (jak chociażby popularne Dotacje, które możesz na ten cel przeznaczyć. Powodzenia!
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

18 sty 2014, 09:15

Też uważam, że do pozycjonowania najlepiej zatrudnić firmę zewnętrzną, koszty tego nie są aż taki duże. Ważna jest też sama strona, bo jeśli jest nieestetycznie nielogicznie wykonana to samo pozycjonowanie nie wystarczy
Awatar użytkownika
znajdek
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2014, 17:43

25 mar 2014, 11:51

Myślę, że raczej nie warto podejmować takiej odpowiedzialności, jaką jest reklamowanie firmy na własną rękę. Jeżeli nie ma się w tej dziedzinie specjalistycznej wiedzy, a do tego doświadczenia, to można sobie tylko niechcący zaszkodzić. Ja wolałabym mimo wszystko postawić na sprawdzoną agencję reklamową, taką jak agencja reklamowa Fooz, która już istnieje w branży kawałek czasu i naprawdę zna się na swojej robocie. Są kreatywni, młodzi, mają wciąż nowatorskie pomysły i wiedzą jak pomóc swoim zleceniodawcom w pozyskaniu jeszcze większej liczby klientów.
Awatar użytkownika
MaciejBac
Posty: 8
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:40

12 lip 2014, 20:07

Wydaje mi się, że warto się zastanowić jeszcze nad wyjściem z promocją poza internet, szczególnie gdy chodzi o firmy mające zasięg lokalny. W takim przypadku można pomyśleć przykładowo o drukowaniu gazetek. Takie rozwiązanie jest bez wątpienia dobre w przypadku lokalnych sklepów. Dodatkowo przecież taką gazetkę można później udostępniać również w internecie.
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2014, 23:19

23 lip 2014, 19:04

Pozycjonowanie to podstawa promowania firmy w internecie. Tylko zleć to komuś kto się na tym zna. Ja czytałem że Ditum.org świetnie to wykonują,masz tu ich namiary www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html może akurat skorzystasz.
Awatar użytkownika
Roksana
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2013, 12:55

30 kwie 2015, 14:28

Masz racje, pozycjonowanie to podstawa, ale najpierw warto sprawdzić, czy naszą strone mozna pozycjonować, tzn, czy jest odpowiednio zoptymalizowana - przyjazna dla wyszukiwarki google. Daltego pierwszym działaniem powinien być audyt SEO strony. Tym zajmują sie profesjonale firmy, jak Bizzit SA - tu link do oferty: http://bizzit.pl/audyty-seo/ .
Dopiero kiedy mamy pewnośc, ze strona jest odpowednio przygotowana możemy zlecić pozycjonowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa