Czy szkolenia cokolwiek dają?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

25 paź 2011, 07:27

Obawiam się trochę czy będę za tym wszystkim nadążała i rozumiała to, co do mnie mówią, ale jakoś tam będzie. Mam zamiar sama nieco pouczyć się przynajmniej teoretycznie przed samym szkoleniem. Ciekawa jestem jak wiele zdołam się nauczyć...
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

26 paź 2011, 09:21

Teoria ma niestety naprawdę symboliczne znaczenie. Pewnie ucząc się nie będziesz do końca wiedziała co do czego. Nauczysz się czegoś na pamięć, ale już w praktyce tego nigdy nie wykorzystasz. Taka smutna prawda. Po szkoleniu powinnaś już wszystko kumać, a z teorii nikt cię nie będzie odpytywał, więc zwyczajnie nie trać czasu ;-)
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

27 paź 2011, 07:16

Oj tam, oj tam. A ja uważam, że każda wiedza będzie przydatna i jeszcze sobie poczytam.
Lubię błyszczeć ;-) Pewnie instruktorkom New Nails to wisi, ale taka już jestem ;-)
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

21 gru 2011, 07:25

Już jestem dawno po szkoleniu i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę.
Wprawdzie nie mam jeszcze pracy w zawodzie, ale to wszystko czego się nauczyłam jest cenne. Na szkoleniu komplex New Nails babki przerobiły cały program - w zasadzie poznałam wszystko co najważniejsze, a teraz próbuję to wykorzystywać w praktyce. Na razie tylko na koleżankach, ale kwestią czasu jest praca zawodowa ;-)
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

22 gru 2011, 11:47

A możesz cokolwiek więcej napisać na temat tego szkolenia? Jak to wszystko wyglądało - kosmetyki, modelki, instruktorka, godziny itp. Czyli wszystko co najważniejsze. Napiszesz coś?
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

23 gru 2011, 07:24

Może tak po najważniejszych kwestiach... Szkolenie było ok.
Kosmetyki - ich marka, New Nails, naprawdę bardzo dobra. Kosmetyki z wyższej półki
Modelki - dostępne i bardzo miłe ;-) Nic się nie dopłaca.
Program - zrealizowany w całości. Dokładnie to śledziłam i wykreślałam pozycje
Godziny - nie rozumiem?
Instruktorka - fajna, miła, zaangażowana. Zna się na rzeczy. Chyba to najważniejsze w przypadku instruktorki, prawda?
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

27 gru 2011, 10:57

Dzięki za odpowiedzi. Co do godzin - no jak mieliście rozłożone szkolenie. Czy moglibyście wpłynąć na godziny, czy chcieli się dopasować do was, czy były sztywnie ustalone terminy?
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

28 gru 2011, 07:17

Aaaa ;-) Szkolenie było godzinowo dopasowane do nas - mogłyśmy wprowadzać zmiany. Tylko dwa razy nieco sobie skróciłyśmy szkolenie, by mniej wiedzy przyszło na raz. Poza tym wszystko zostało normalnie. Ale ogólnie New Nails zaznacza, że mogą się dopasować pod tym względem do klienta.
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

29 gru 2011, 09:26

A dostałaś na koniec certyfikat jakiś? Musiałaś zaliczać egzamin czy cuś?
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

30 gru 2011, 07:32

Zdawałam egzamin praktyczny i teoretyczny, a na koniec otrzymałam certyfikat. Ponoć nawet poza Polską firmy go respektują, ale na razie nie zamierzam opuszczać kraju ;-) Nauka w trybie open przyniosła efekty ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa