Forum na sprzedaż

Czy szkolenia cokolwiek dają?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Czy szkolenia cokolwiek dają?

Postautor: april23 » 18 maja 2015, 13:17

Ja zawsze jeżdżę na szkolenia, jeśli mam taką możliwość. Za dwa tygodnie jadę na szkolenie do Warszawy. Jestem teraz na etapie poszukiwania noclegu. Myślę o motelu przed Warszawą Euromotel, żeby zmieścić się w kosztach. Wygląda bardzo dobrze, mają świetne warunki, zniżki weekendowe. I będę mieć blisko na szkolenie.
april23

Postautor: harmonia » 20 maja 2015, 13:25

Szkolenia to zawsze dobra opcja. Czasami mogą nam naprawdę wiele dać.
harmonia

Postautor: ksiadzojciec » 30 lip 2015, 19:09

A jak inaczej nazwać podnoszenie kwalifikacji, jak nie szkoleniami. Dzięki szkoleniom możesz się przekwalifikować i próbować w innym zawodzie. Jeśli w tym w ktorym pracujesz nie widzisz dla siebie przyszłości.
ksiadzojciec

Postautor: malaga » 25 sie 2017, 14:04

Jeśli miałabym polecać dobre i sprawdzone szkolenia sprzedażowe, to tylko te http://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot ... przedazowe - moim zdaniem to najlepsze centrum szkoleniowe z tego zakresu. Mają wielu znanych specjalistów oraz interesujące metody rozwiązywania różnych problemów.
malaga

Postautor: ater » 31 sie 2017, 14:26

Pewnie, że dają. Doszkalanie się, zdobywanie kolejnej dawki wiedzy pozwala nam się realizować i rozwijać. Każde szkolenie podnosi nasze atuty jako pracownika dlatego jeśli tylko mamy chęci i możliwości to powinniśmy ze szkoleń korzystać. Fajne szkolenie dla kobiet to http://brandassist.pl/szkolenia/wirtualna-asystentka/. Myślę, że po takim szkoleniu można spokojnie zrezygnować z inne pracy i wiedzę wykorzystać we własnym biznesie.
ater

Postautor: Kasiaaa » 06 wrz 2017, 14:53

Wszyscy od razu przekładają wiedzę na pieniądze i liczą jakie będą mieli zyski. A przecież szkolenia to forma własnego rozwoju i dopiero nasza praca z wykorzystaniem nabytej wiedzy zostanie spieniężona. Szkoleń jest na prawdę dużo, szczególnie takich które można odbywać online i jeśli tylko mamy chęci trzeba je wykonywać.
Kasiaaa

Postautor: malaga » 22 wrz 2017, 14:57

Jeżeli chodzi o szkolenia przeznaczone dla właścicieli firm, towydaje mi się, zewarto inwestować w te http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... enia-prawo . Mają świetne szkolenia prowadzone przez bardzo doświadczoną kadrę trenerów, którzy są ludźmi z pasją i chcą dzielić sie wiedzą. Trudno nie wyjść od nich z głową pełną przydatnej wiedzy :)
malaga

Postautor: samanta » 18 paź 2017, 23:39

Szkolenie szkoleniu nie równe, więc opinie warto wcześniej poczytać. Ja zachęcam do brania udziału w konferencjach, pokazach kosmetycznych, które odbywają się często podczas targów. Również czekam na opinię z Twojej strony, czy warto się wybrać do New Nails ;)
samanta

Postautor: karmelo » 21 paź 2017, 17:54

Oczywiście że dają, weźmy na przykład szkolenia zarządzanie czasem co one dają? A to że pokazują nam jak być bardziej produktywnym, jak szanować swój czas, jak mądrze pracować i mądrze odpoczywać tak by było wydajnie a nie prędko i byle jak .
karmelo

Postautor: wotciarz » 22 paź 2017, 16:11

Oczywiście,że szkolenia dają i to bardzo wiele. Tyle, że trzeba wybrac szkolenie, które nas interesuje a nie byle co byle było. Jesli stawiacie na rozwój osobisty to każde szkolenie rozwijające nasze umiejętności się przydaje. Ja jestem managerem w dość dużym sklepie i zainwestowałam w kurs trenerski w krakowskiej szkole STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog . Praca z ludźmi jest trudna a to szkolenie nauczyło mnie wielu przydatnych rzeczy , np jak rozwiązywać konflikty w grupie czy jak zmotywować pracowników. Jeśli szukacie takiego szkolenia to zachęcam do zapoznania się z programem szkoły STER.
wotciarz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Własna działalność