Forum na sprzedaż

Własna firma - to proste! - możliwośc pozyskania 40 tyś. zł

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Własna firma - to proste! - możliwośc pozyskania 40 tyś. zł

Postautor: Euronauka » 14 gru 2011, 11:27

Środki do pozyskania na założenie własnej firmy!!!

Chcesz założyć własną firmę i potrzebujesz środków na rozkręcenie biznesu. Wystarczy, że mieszkasz w którymś z powiatów: średzki, wrzesiński, słupecki lub gnieźnieński, nie ukończyłeś(aś) 25 roku życia, oraz pracujesz, studiujesz lub jesteś obecnie bez pracy i poszukujesz nowego zajęcia.
Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci zrealizować własne plany o założeniu i prowadzeniu własnego biznesu.
Oferujemy wszechstronne wsparcie, w tym m.in.
• dotację w wysokości do 40 tysięcy złotych na założenie działalności gospodarczej
• comiesięczne wsparcie finansowe na pokrycie podstawowych kosztów funkcjonowania firmy, w wysokości do
1386 złotych, wypłacane przez 6 miesięcy
• szkolenie z zakresu rejestrowania i prowadzenia działalności gospodarczej
• doradztwo ekspertów na etapie planowania i prowadzenia działalności gospodarczej.
Ponadto uczestnicy i uczestniczki szkoleń mogą liczyć na:
• bezpłatne materiały szkoleniowe
• catering
• zwrot kosztów dojazdu na każdy dzień szkolenia
• możliwość opieki nad dzieckiem lub osobą zależną

POLECAM - MI SIĘ UDAŁO :D

Wszelkie bliższe informacje:
tel. (61) 28 64 964 wew. 102
tel. kom. 723 388 286
dotacje@euronauka.eu
Euronauka

Re: Własna firma - to proste! - możliwośc pozyskania 40 tyś.

Postautor: nataliakl » 12 gru 2013, 15:00

Warto wiedzieć, jakie możliwości ma osoba, która decyduje się na otwarcie DG. Równie ważne jest mądre zarządzanie pieniędzmi, a ponieważ nie mam do tego "smykałki", zatrudniam doradztwo podatkowe wrocław. Każdy powinien znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie, ale uważam, że dzięki własnemu doradcy podatkowemu nie trzeba w ogóle myśleć o księgowości i rozliczeniach, a jest to trudne zagadnienie, które potrafi zniechęcić do otwarcia DG.
nataliakl

Postautor: parasolka » 05 lip 2017, 10:44

A czy rozważaliście już to, w jaki sposób reklamować swój biznes? Co powiecie na takie potykacze reklamowe?
parasolka

Postautor: Inatka93 » 24 lis 2017, 13:31

Do dziś nie spotkałam się z reklamą dofinansowań unijnych ;) . Hm, słyszałam o tym, że można na start dostać "parę groszy" , ale czy i na zmiany w firmie można je pozyskać? Otóż chciałabym w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie ujednolicić system dla każdego działu, włączając po części w to księgowość. Znalazłam nawet firmę - http://www.primesoft.pl/ , która się tym zajmuje i ma ciekawe portfolio, obawiam się jednak o środki na ten cel. Takie dofinansowanie byłoby mile widziane, nie powiem ;)
Inatka93

Postautor: Konkonmad » 02 gru 2017, 0:58

Wygląda to wszystko zbyt dobrze, ja jestem ostrożny jak coś zbyt dobrze wygląda
Konkonmad

Postautor: malgoska » 13 sty 2018, 20:05

O prowadzenie księgowości nie trzeba się martwić. Można robić to samemu. Są specjalne narzędzia, które to umożliwiają. Tutaj https://wfirma.pl/jpk wygenerujecie swój jednolity plik kontrolny. Teraz każda firma ma taki obowiązek, więc warto wiedzieć, że można to zrobić przez taki serwis. Jest to tanie a przydatne rozwiązanie.
malgoska

Postautor: ziomek » 17 sty 2018, 17:10

W internecie zawsze da się znaleźć ciekawe inspiracje. Choćby tu http://www.1000euromiesiecznie.pl/
ziomek

Postautor: kornelka3 » 22 sty 2018, 20:24

Prowadząc normalny, pewny biznes na pewno można zarobić. Warto dobrze go prowadzić i sprawdzać co jakiś czas, czy wszystko jest zgodne z przepisami BHP. Ta firma https://www.seka.pl/oferta/audyt-bezpieczenstwa/ może przeprowadzić wam taką kontrolę. Są to dobrzy specjaliści, więc warto im powierzyć swój biznes.
kornelka3

Postautor: heniutek » 09 lut 2018, 10:34

A czy chcąc zostać fotografem ślubnym można też starać się o dofinansowanie? Generalnie chciałbym wejść w tę branżę. Wiem, że na pewno promowałbym się w takich serwisach jak http://www.fotograf-wesele.pl/Gdynia,miasto,zdjecia_slubne_fotograf_wesele.html. Na brak klientów w tej branży nie można narzekać, dlatego też myślę, że długo bym się utrzymał na rynku.
heniutek

Wróć do Własna działalność