pytanko odnośnie działalności

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
8zaxior8
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2008, 09:30

04 mar 2008, 09:47

Witam! Mam takie pytanko bo nie wiem jak to jest z prawem. Jestem uczniem szkoły średniej. I często myslę sobie jak by coś sobie dorobić. I wpadłem na pomsł żeby przegrywać filmy z kaset VHS na DVD. Jest to pewien sposób zarobku oczywiście mało opłacalny bo nie da się zrobić na nim dużo. Ale każdy chyba by się nie pogniewał mając 100 czy 200 zł więcej w portwelu. I tutaj jest miejsce na moje pytanie. Czy mogę robić coś takiego bez zakładznie działalności gospodarczej. Albo cz są jakieś tanie sposoby na robienie czegoś takiego "legalnie"? Bo z tego co sie oriętuję to jeśli bym chciał załorzć działalność to musiał bym słono płacić. Nawet 2, 3 a nawet więcej rzay niż mógł bym na tym zarobić. Mam nadzieję że ktoś bedzie w stanie mi pomódz. Z góry dziekuję za wszelką pomoc i rady. Pozdrawiam Rafał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa