PYTANIE O STANOWISKO PRACY: DIETETYK

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
emi_sparrow
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:14

11 mar 2012, 19:18

Witam wszystkich serdecznie :)

Chciałam dowiedzieć się czegoś na temat pracy w zawodzie dietetyka. Obecnie studiuję Technologię żywności i żywienie człowieka, specjalność Dietetyka ogólna na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Ostatnio usłyszałam od kogoś, że po tych studiach nie będę mogła założyć swojego własnego gabinetu. To prawa? Jeśli tak, to chciałabym również wiedzieć, jakie inne studia uzupełniające mogę podjąć, żeby taki gabinet założyć. Będę bardzo wdzięczna za wszytskie rady i odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
MacieX822
Posty: 27
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:05

10 lip 2017, 09:07

Myślę, że od tego czasu co się pytałaś wiele się już zmieniło. Zapewne wystarczy solidna wiedza, jakieś kursy certyfikowane, dyplom lub dwa i możesz zacząć pracę jako dietetyk :) Tylko w tej pracy musisz cały czas się dokształcać. Jeździć na szkolenia, webinary czytać książki i poradniki. Polecam również blog dla dietetyków na którym dowiesz się ciekawych informacji nt. zdrowego odżywiania się, a także o terminach szkoleń dla dietetyków i innych praktycznych informacji związanych z tym zawodem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa