Jak znaleźć dobrych pracowników?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
rotka
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2015, 11:35

01 gru 2015, 11:42

ja nigdy nie biorę osób z polecenia. Zrobiłem tak dwa razy i dwa razy okazało się, że pracownik nie nadaje się do pracy ale głupio było odmówić a potem zwolnić..
Awatar użytkownika
tomaszzet
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2015, 13:14

15 gru 2015, 19:09

Dobry pracownik to pracownik zmotywowany, integrujący się z dobrem firmy, w której pracuje. Wiadomo, że dobry pracownik jest na wagę złota! Jak go odnaleźć? W sumie chyba nie trzeba szukać, wystarczy rekrutacja a potem to już tylko dbanie o jego zadowolenie, to znaczy o terminowe wypłaty, o godne wypłaty, o pochwały i o porady - wtedy taki pracownik będzie naprawdę odpowiednio zmotywowany:-)
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

13 sty 2016, 19:41

dobrych pracownikow ze znajomoscia jezykow obcych mozna znalezc przez portal www.linguajob.pl sam korzystam i udalo mi sie juz trzech pozyskac
Awatar użytkownika
karola176
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2016, 08:06

25 sty 2016, 13:11

Jeśli chcesz znaleźć dobrych pracowników sprawdź jaka mają motywacje do pracy, czy chcą się uczyć, a przede wszystkim płać im przyzwoite pensje.
Awatar użytkownika
Glosikx00
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:06
Lokalizacja: Poznań

12 mar 2018, 10:48

Może poprostu na fejsie ewentualnie coś takiego slimetrol opinie
Awatar użytkownika
terrio
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2018, 16:12
Lokalizacja: Częstochowa

26 lip 2018, 14:36

Mnie, jako pracownika poszukującego pracy, bardzo denerwuje, jak oferta pracy zapowiada się dobrze po tytule, ale potem okazuje się, że jest niekompletna, zawarte są w niej zdania typu "zadzwoń pod [...], by dowiedzieć się więcej" albo ma kompletnie nierealistyczne oczekiwania. Jeśli mam kandydować, to chciałabym wiedzieć, na co kandyduję, a nie spodziewać się, że dowiem się szczegółów niezawartych w ofercie dopiero podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Poza tym, takie rzeczy jak wymieniłam powyżej mnie skutecznie odstraszają, bo od razu uznaję je za podejrzane albo fuszerkę i nie odpowiadam - w ten sposób pewnie mijając się z szansą na lepszą pracę. Wg mnie pracodawca powinien zadbać o to, jak wygląda oferta pracy, zanim puści ją w obieg. Wtedy też uniknie takich czynności jak przeglądanie CV, które w ogóle się nie nadają w procesie rekrutacji i oszczędzi czas sobie oraz kandydatom.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

26 lip 2018, 15:01

Ja generalnie bardzo nie lubię szukać pracowników. Zajmuje to mnóstwo czasu, poza tym przeglądanie stert CV i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych też jest żmudną pracą :/ Dlatego jak potrzebuję dodatkowych pracowników, to korzystam z oferty https://pl.gigroup.com/pracodawcy/praca-tymczasowa/ . Agencja pracy tymczasowej zapewnia mi dobrych pracowników i ja już o nic nie muszę się martwić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa