Organizacja imprezy dla pracowników

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Fratki
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2015, 09:58

16 paź 2015, 10:03

Chciałabym zabrać pracowników na wyjazd integracyjny. Nie chcę, aby to była impreza w restauracji czy zabawa w hotelu. Znalazłam firmę Adrenalina & Motywacja Club z Nieporęcia. Projekty wydają mi się świetne. Po opiniach można stwierdzić, że to najlepsza firma w Polsce organizująca takie wyjazdy. Czy taki wyjazd może bardziej zmotywować pracowników. Skutery wodne, żeglarstwo, czy to nie jest właśnie to co lepiej ludzi łączy niż alkohol?
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

23 lis 2015, 16:55

Za dużo adrenaliny to niebezpieczeństwo dla starszych pracowników :)
Awatar użytkownika
agatoos
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2013, 16:49

11 gru 2015, 13:25

Ja tam wolę standardowe spotkania integracyjne w jakimś hotelu bez szalonych rozrywek. Albo imprezy organizowane u nas w firmie. 7 grudnia były firmowe Mikołajki i każdy z pracowników dostał drobny upominek - artykuły biurowe, a panie dodatkowo torby reklamowe takie jak ten na http://www.eko-ue.pl/pl/content/41-ekol ... rketingowe
Były słodkości - taka miła atmosfera na początek tygodnia :)
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

13 sty 2016, 19:44

ja nie wiem czy to jest dobry pomysl, u nas dobrze sie sprawdza klasyczny wyjazd na weekend do jakiegos hotelu i tam korzystanie z atrakcji. ostatnio mielismy zorganizowany wyjazd do Talarii w Trojanowie, ciekawe atrakcje oferuja, udalo nam sie zblizyc i lepiej poznac
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2016, 11:33
Lokalizacja: Podbórz

15 sty 2016, 11:36

Wszystko zależy od tego jaką jesteście firmą. Jeżeli wasz zespół to głównie młode osoby, to myślę że taki wyjazd powinien być nie lada atrakcją. Ale najlepiej rzucić pomysłem, czy ktoś nie będzie przeciw? Jeżeli to ekipa bardziej domatorów, to myślę że hotel i kulturalna impreza przy stole będzie ciekawsza. Bardziej zależy od branży w której działacie i od predyspozycji ludzi, tak aby wszyscy a przynajmniej większość dobrze się bawiła.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

31 sty 2016, 13:09

Zdecydowanie wolę takie wyjazdy niż zabawy z alkoholem :P
Awatar użytkownika
gerlejfa
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:13

11 lut 2016, 20:43

wyjazdy o 100x lepsze
Awatar użytkownika
axinter1
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2016, 17:10

14 lut 2016, 22:28

wyjazdy są super i jeszcze edukuja Ci pracownikow :D
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

12 maja 2016, 12:40

Zgadzam się, takie wyjazdy integracyjne, połączone z jakimiś zabawami czy aktywnością fizyczną są najlepsze. Ja w prawdzie nie miałam jeszcze okazji, ale rok temu pracownicy mojej firmy byli na na wyjeździe i organizowali team building w górach. Mieli paintball, park linowy i wiele innych atrakcji. To świetny sposób na integrację pracowników i wspólną zabawę.
Awatar użytkownika
porki
Posty: 15
Rejestracja: 07 mar 2016, 18:51

16 wrz 2016, 11:29

A czy w Waszej firmie była organizowana kiedyś impreza dla pracowników wraz z rodzinami? U nas w tym roku padł pomysł zorganizowania takiego pikniku firmowego: http://trygon.pl/pikniki-firmowe/ i sam nie wiem jak to się sprawdzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa