meble przedszkolne-szkolne

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Kris
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2015, 13:59

11 lis 2015, 18:31

Witajcie Moi Drodzy nie wiem cy dobrze trafiłem ale zastanawiam się gdzie można zakupić odpowiednie meble dla przedszkolaka, który za rok idzie do szkoły? Czas lepi tak szybko. Ostatnio przeglądałem stronę AKMA- meble przedszkolne i szkolne. Może ktoś coś?
Awatar użytkownika
slaway
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2015, 18:33

12 lis 2015, 14:13

Jeśli szukasz takich mebli to idź do salonu z meblami. Tam będzie Ci najłatwiej wybrać ponieważ będziesz mógł przyjść z dzieckiem aby sobie zobaczyło, "przymierzyło" czy pasuje do niego i odpowiada jego gustom. Dodatkowo można zapytać pracownika o jakieś szczegóły.
Awatar użytkownika
konradek
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2015, 13:52

17 lis 2015, 12:33

Dla przedszkolaka na pewno przyda się biurko oraz wygodny fotel do biurka oraz szafki na książki i przybory:) Meble można kupić w salonie z meblami, ale największy wybór z pewnością znajdziemy w sieci, bo w sklepie meblowym nie zawsze znajdziemy to co byśmy chcieli, a poza tym czasami w sieci można naprawdę fajne oferty cenowe:) Tak, więc warto , jak najbardziej poszukać co nieco w sieci i znaleźć jakieś rozsądne rozwiązania i propozycje:) Ja mebelki kupowałem, co prawda w ikei, ale jeżeli chcemy lepszą jakość to niekoniecznie polecam:)
Awatar użytkownika
trzamek
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2015, 00:11

18 lis 2015, 19:13

slaway pisze:Jeśli szukasz takich mebli to idź do salonu z meblami. Tam będzie Ci najłatwiej wybrać ponieważ będziesz mógł przyjść z dzieckiem aby sobie zobaczyło, "przymierzyło" czy pasuje do niego i odpowiada jego gustom. Dodatkowo można zapytać pracownika o jakieś szczegóły.
Do sklepu meblowego? A kto teraz chodzi do sklepów meblowych? Ja z pewnością nie:-) Rozejrzyj się lepiej w necie, teraz wszystko można tam zamówić, nawet meble. My zamawialiśmy meble do pokoju dziecięcego, przyszły w paczkach, wystarczyło złożyć i gotowe. Można sobie w necie dokładnie wszystko obejrzeć, wraz z aranżacjami, wybrać to, co się najbardziej podoba i poszukać ofert promocyjnych:-) Ja polecam neta! Sklepy meblowe nigdy nie mają wystawionej całej oferty i tak odeślą cię do neta lub katalogi pokażą...
Awatar użytkownika
Kris
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2015, 13:59

21 lis 2015, 10:56

trzamek pisze: Do sklepu meblowego? A kto teraz chodzi do sklepów meblowych? Ja z pewnością nie:-) Rozejrzyj się lepiej w necie, teraz wszystko można tam zamówić, nawet meble. My zamawialiśmy meble do pokoju dziecięcego, przyszły w paczkach, wystarczyło złożyć i gotowe.
To chyba rzeczywiście jest dobry pomysł. W końcu w internecie jest większy wybór ofert (nie koniecznie zawsze są lepsze, ale warto przynajmniej sprawdzić). W międzyczasie poszukałem trochę w sieci w zakresie takich sklepów meblarskich i nie była to łatwa sprawa, ale w końcu trafiłem na sklep Akma sprzedający meble przedszkolne przez internet. Mogę też poradzić innym, żeby szukali sklepów prowadzonych przez firmy producenckie, a nie samych dystrybutorów. Tak jest w tym przypadku. Muszę się jeszcze skontaktować w celu ustalenia kosztów transportu, gdyż do każdego zamówienia są ustalane indywidualnie.
Awatar użytkownika
antek34
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2015, 09:43

08 gru 2015, 09:51

bardzo fajne, ekologiczne i ciekawie zaprojektowane meble dla dzieci małych, jak u tych większych znalazłem jakiś czas temu (przez przeglądarkę) na onemarket.pl. to meble producenta visby young, może słyszeliście. to meble, które 'rosną' razem z dzieckiem:)
http://onemarket.pl/t/visby
Awatar użytkownika
jakubgrabowski
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2015, 12:45

11 gru 2015, 11:55

Poszukaj w internecie mebli dla dzieci, jest dużo różnych wzorów i zestawów, na pewno dziecku coś się spodoba. Ja swoje meble do pokoju też kupiłem w internecie, przesyłke otrzymałem po tygodniu, wystarczyło jedynie skręcić meble.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

31 sty 2016, 13:06

Mnie się podobają mebelki dla najmłodszych w Ikei :)
Awatar użytkownika
gerlejfa
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:13

11 lut 2016, 20:43

IKEA polecam!!!!!!!!
Awatar użytkownika
axinter1
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2016, 17:10

14 lut 2016, 22:27

OBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa